• 101
  fiorentina 36 yaşındaki franck ribery için tören yapınca bir şey yok, biz yapınca auuuvv.

  arkadaşlar keyif almaya bakın geçin. elbette eleştirilecek çok nokta var ama bunlara takılmayın. futbol şov işi. bu tanıtımı bile haber yapmaya başladı dünya basını.

  biraz da iyi yönlerini görelim. şimdi yeni sezona hazırlanma zamanı. belki de tarihimizin en zor sezonu olacak, herkes bize karşı birlik olmuş durumda.
 • 103
  benzer yorumları yinelemek istemiyordum fakat demeden geçemeyeceğim. bu organizasyon nedir? hangi akılla mantıkla yapılmıştır? her şeyden biraz var hiçbir şey tam değil. şarkıcı getirilmiş tek şarkı söyledi gitti, müzik desen rezalet ötesi. suat ateşdağlı iyi bir galatasaraylı olabilir saygı da duyduğum bir isim fakat müzik-ambiyans uyumu bu kadar mı kötü olur... futbolcuların tek tek sahneye çıkarılırken seçilen '' çıldırın çıldırın '' artık çok demode ve sıkıcı gelmiyor mu? taraftarın tezahüratları sanki deplasmandaymışız gibi sürekli o kötü marşlarla bastırılıyormuş gibi değil mi? yirmi bin üzerinde taraftar geliyor gördüğü organizasyona bak. acilen bu tip organizasyon işleri için ya iyi bir firmayla anlaşmalıyız ya da böyle bir departman varsa kulüp içerisinde daha profesyonel kişiler getirilmeli yoksa da böyle bir departman kurulmalı.
 • 104
  bir çocuğun fenerbahçe formasıyla katıldığı tören. anladığım kadarıyla başına bi iş gelmemeiş. tribündekileri tebrik ederim. normali bu zaten. özellikle çocuklara özen göstermeliyiz. hepimiz neler yaşandığını, fenerbahçe ile rekabetin ne halde olduğunu neden bu noktaya geldiğini biliyoruz. ama her ne olmuş olursa olsun sonraki jenerasyonlara kan davası olarak işlenmemesi gerek.

  https://gss.gs/Tge.jpg
 • 106
  stada gelen 25 bin kişiye ve tv başındaki taraftara hakaret gibi törendi. inanamadım organizasyon sıfır, plan program sıfır futbolcular şimdi ben buraya niye çıktım der gibi bakıyordu yazık günah. bari adamların duygu ve düşüncelerini öğrenseydik en azından. hangi organizasyon şirketi ile çalışılıyorsa hemen başka daha yaratıcı işleri olan bir firmaya geçilmeli. birbirinin tekrarı şampiyonluk kutlamaları vb. organizasyonlardan sıkıldık artık.
 • 107
  kötü dj performansı,

  alya şarkı söylerken playback ile kendi sesini denk getiremeyişi ile oluşan ses kirliliği,

  futbolcuların sahaya çıkarken hep aynı şarkı kullanılması. şampiyonluk kutlamasında olduğu gibi herkes kendi şarkısını seçebilirdi.

  hop dedik ayhan'ın yanlış vurgular yapıp kulakları kirletmesi,

  oyuncuların oley çektirirken müzik sesinin kapanmaması,

  kısacası 22. şampiyonluk kutlamasında vasat olan şeyleri bir araya toplayıp aynı vasatlıkları tekrarlayarak kötü bir tören düzenlenmiştir.
 • 109
  bir ajax'ın geçtiğimiz seneki şampiyonluk kutlamasına bakıyorum, bir bizimkine. bir real madrid'in eden hazard imza törenine bakıyorum bir bizim falcao'nun imza törenine. inanılmaz kötü organizasyonlar yapıyoruz ve daha kötüsü bunu sürdürüyoruz.

  1- bu tip törenleri ve kutlamaları inatla akşam yapmamız.

  hafta-sonu ve öğlen saat 3 gibi olsaydı hazır liglere ara verilmişken hem çok daha fazla katılım sağlanır hem de gündüz gözüyle çok daha güzel izlerdik. gündüz olmasından mütevellit çıkış telaşı gibi bir durum da söz konusu olmaz, böylelikle oyuncular ve taraftarlar arasında müthiş bir birliktelik sağlanırdı. mesela bu töreni doğu tribünü arkadan, kale arkalarındaki taraftarlardan yandan izledi. artık neyi, ne kadar anladılar muamma. hazard'ın imza törenini buradan izleyebilirsiniz; https://www.youtube.com/watch?v=1P2x8z-P45E aradaki farkı hissetmemeniz mümkün değil.

  2- şampiyonluk kutlamalarını inatla stadyumda yapma tribi de bir garip. kulüp bilet satıp gelir elde ediyor diye düşünmeye gerek yok, taraftar şampiyonluktan sonra nereye istersen oraya gelir, parasını da verir. çoğu avrupa kulübü şampiyonlukları şehirlerinin meydanlarında kutluyor. bu sene ajax'ın kutlaması tek kelimeyle efsaneydi. sadece 9,5 dakikalık kısmını şuraya bırakıyorum; https://www.youtube.com/watch?v=BjGfriIsThA

  tek kelimeyle muazzam. taraftarlar da çılgınlar gibi eğleniyor.

  3- sırf kulüpte tanıdıkları var diye kutlamalara çağrılan gereksiz şarkıcılar ve dj'ler.

  umarım burayı okuyan birileri vardır ve umarım yine şampiyon olur ve bunu bir meydanda kutlarız. aradaki farkı hepberaber görürüz.
 • 110
  4. yıldızı taktığımız sezona da sahada 4 yıldız kalıbı içerisine girmiş futbolcularımız anlamsız pozlar vermiş ve sezon boyunca kek kalıbı muhabbeti dönmüştü. ancak sezon sonu gerçekten de 4. yıldızı takıp kek kalıbı diyenlere en güzel cevabı gsstore da 4 yıldızlı kek kalıbı satışı ile vermiştik.

  sezona yine benzer ve anlamsız bir tören ile başladık ve yapılan organizasyon herkesin dilinde. umarım sezon sonu 23. şampiyonluğumuz ile boş konuşanlara en güzel cevabı şampiyonluk kutlaması ile veririz. bir de bu tür gerek şampiyonluk kutlaması gerek imza törenini diğer liglerdeki biyük takımlar nasıl yapıyor diye izleyip ona göre etkinlikleri planlasak artık. üstelik çok da zor değil sadece youtube' 'x name presentation for x team - x team title celebrations ' , yazıp izleyeceksin... at ile deve değil yani. koreografileri ile dünyanın sayılı taraftar gurubuna sahip bir takımız ve kutlamalarımız hopdedik ayhan sunumu ile futbolcuların seçtiği şarkılar ile yerel basında bile gündem olamıyoruz...