• 185
  milyonlar alıp da sahada en ufak çaba göstermeyenlerle güç zehirlenmesi yaşayıp hatayı bir tek kendinde görmeyenin birleşmesinin sonucunu bizlere bir kez daha acı bir şekilde göstermiş müsabaka.

  hoca her hafta ağız altından birilerini öne atadursun, oyuncular sahaya ter atmaya çıkadursun galatasaray futbol takımı 19/20 sezonunda her açıdan çok aciz görünüyor. oyun planı yok, mücadele yok, çalışma yok, takımdaşlık yok... yazacak çok bir şey de yok, tribünde bu yağmurda soğukta yer alan veya evinde bir akşamını ayırıp galatasaray'ını izlemek isteyerek ümitle televizyonunu açmış taraftara yazık. ne hocaya, ne futbolcusuna ne de yönetimine denecek hiçbir şey yok.

  tuzlaspor taraftarının maç sonu yaptığı tezahüratlar şahsen benim ağırıma gitti. keşke tuzlaspor'a karşı rezil olmak yerine herkese cevabı sahada verebilen bir takımımız olsaydı. umuyorum bu felaket gidişat burada son bulmuştur fakat pek sanmıyorum.
 • 187
  sakatlanıp büyük ihtimalle sezonu kapatan luyindama'yı bir kenara bırakacak olursak; koskoca galatasaray'da muslera, ömer bayram, lemina ve bir parça da adem hariç kimseden bir şey beklemememiz gerektiğini gösteren karşılaşma olmuştur. bu takım şampiyon olacak, hala buna inanıyorum ama neşter de şart.
 • 190
  galatasaray tuzla'ya elenebilir. burada bir sorun yok. $u an planlarimizda türkiye kupasi olmamali zaten. sadece ligi dü$ünmeliyiz. beni endi$elendiren süre alanlarin performansi. emin haricinde hepsi bitse de gitsek modunda. selçuk ayakta duramiyor. buna ragmen hala oynatiliyor. lig uzun bir maraton. ben $ahsen yedek kulübemizin lig için yeterli oldugunu dü$ünmüyorum. terim'in yerinde olsam oyunculari tuzla maçina halk otobüsü ile gönderir, ba$larina çikmam, gidin maçi kazanin ve turu geçmeden de gelmeyin derim. bu ne ya? maa$ veriyorum ben sana! prestiji geçtim bu i$in maddi bir de ödülü var. tff toplamda 17 milyon $ dagitiyor. sirf kupa'ya 1.5 milyon $ veriyor. madem kasmiyorlar, çikarsinlar parayi ceplerinden versinler, kupadan gönül rahatligi ile elenelim. yok böyle bir $ey!!!
 • 191
  yaşanan rezilliği unutturmak için rövanş maçına birebir aynı 11 ile çıkmamız gereken türkiye kupası eleme turu ilk maçı. dayak yiyince abisini çağıran çocuk gibi asları alıp gitmek doğru olmaz diye düşünüyorum.

  galatasaray spor kulübü bir spor dalında hele ki iddiası olan bir müsabakaya çıkıyorsa onu kazanmak için oynamıştır, oynamalıdır ve oynayacaktır. bu kulübümüzün seviyesi açısından bir kırmızı çizgidir. galatasaray spor kulübü tuzlaspor değildir. sen kazanmak için oyna sonra yenil, şansızlık diyelim yoksa rezillik denir.
 • 192
  hem takımın hem hocamızın dibi gördüğü maçtır. futbol laubalilik yapmaya gelmiyor. yaparsan böyle ikinci lig takımına bile diş geçiremiyorsun. bizi buradan çıkaracak da yine hocamız olacak ona bir şüphem yok. bu takımın orta sahası da artık bence bellidir. lemina, ömer ve taylan. çocuğu dün beğendim. seri laubali, selçuk zaten yok. dün ikisi yüzünden bu takıma bile üstünlük kuramadık. defansta emin bayram bir kazanç. hoca oynatacaktır. belhanda satılmalı devre arası. jimmy’ yi beğenmedim. yunus’ tan bir şey olmaz. emre mor ancak halı saha topçusu olur böyle oynarsa. umarım bu maç gereken dersi vermiştir hem futbolculara hem teknik heyete. neyse ki rövanşı var.