EuroCup Kadınlar 6. Hafta Karşılaşması
19:30 Ahmet Cömert Spor Salonu
85 - 76
 • 1
  saat 19.30'da başlayacak olan, eurocup gruplarındaki 6. ve son maçımız. ahmet cömert spor salonunda oynanacak maçın yayın bilgisi bulunmuyor.

  eurocup'da 5 maçta 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile 3. sıradayız. rakibimiz ise 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile lider. gruplarda ilk 2'ye giren takımlar direk üst tura çıkarken, en iyi 4 3. de bir üst tura çıkıyor. biz de bu şansımı kullanmak için sahaya çıkacağız.

  rakibimiz grubu lider bitirmeyi garantiledi. geçen hafta grup sonuncusuna kaybettiler ki lulea'nın ilk galibiyeti oldu bu. muhtemelen bu maça da çok fazla asılmayacaklardır. bu da bizim için için ciddi bir avantaj. kupada geleceğimiz çok parlak olmasa da ilk turdan elenmek bize yakışmaz. takımımıza başarılar diliyorum.

  (bkz: bugün günlerden galatasaray)
 • 2
  formalite maçı olmayı burun farkıyla kaçıran müsabaka. ilk ikiye girme şansımız zaten geçen hafta bitmişti.

  son iki bileti 5 gruplu turdan en iyi iki grup üçüncüsü alacak. biz 5 grup üçüncüsü arasında 4. sıradayız. tur atlayacak iki takımdan biri olabilmek için diğer 4 grup üçüncüsünden en az ikisinin kaybetmesi gerekiyor, bunun yanında kazanırsak kazanan takımlarla aramızdaki averaj farkına göre fark yapmış olmamız gerekiyor. burdaki önemli handikaplardan biri de iki takımın grupta hiçbir iddiası kalmayan galibiyetsiz takımlarla oynayacak olması.

  tam bir allah kahretsin böyle futbolu maçı özetle...