Türkiye Süper Lig 34. Hafta Karşılaşması
15:30 Ankara 19 Mayıs Stadyumu
0 - 8
 • 56
  eskiden şikenin zaman aşımı 20 yıldı. makul bir süre bence. en azından birisi 34-35 yıl öncesinin şampiyonluğunu isteyecek kadar kafayı yese bile kanunen eli kolu bağlıydı. eğer şike varsa 2010-11 sezonunda olduğu gibi bir kaç ay içinde, olağanüstü durumlarda bir kaç yıl içinde açığa çıkar zaten.

  şikeci kardeşler şikeli sezonun davalarıyla uğraşırlarken biz alnımızın akıyla olan biteni takip ediyorduk. bu durum onları kudurtmaya yetiyordu. bu maçın zaman aşımı da 2013 mayısında bitecekti. artık bu maç üzerinden gündem yapmanın da bir anlamı kalmayacaktı.

  şike yaptıklarından ve ceza alacaklarından o kadar eminlerdi ki düşerken bizi de bu maç üzerinden vurabilmek için şikede zaman aşımını kaldırdılar.

  biz tepki bile vermedik. çünkü bu maçta şike yapan taraf biz değildik. bu maç incelemeye açılırsa özal dönemi bjk'sinin maskesinin düşeceği ama bizim temize çıkacağımız kesin. çünkü bu kulüpte şikeye yelteneni önce kulüptekiler siler atar.

  bu maç şampiyonluk mücadelesinde galatasaray dominasyonunu başlatan maç olmakla birlikte şikeci kardeşlerin devran döndüğünde yargılanmasına sebep olan maç olacak. kendileri etti, kendileri buldu.

  teşvik priminin yasadışı olmadığı zamanlardaki teşvik iddialarına cevap vermeye zaten gerek yok.