• 117
    tribün açısından kafa karışıklığı yaratan maçtır. sanılanın ve konuşulanın aksine bu maçta çok vasat bir tribün performansı vardı. 2-2den sonra takımla beraber nispeten gaza gelinip o da topu topu 7-8 dk uğultu şeklinde bir performans sergilenmiştir. sebebi nedir derseniz bir cevabı yok. 1 sene önceki aşırı güvenlik önlemleri altında oynanan juve maçında da vasattı tribün ama onun haklı sebepleri vardı.

    bu maç için ise özellikle 2-1 mağlup duruma düştükten sonra, kapalı göbekteki 50-60 kişi ve daha az sayıdaki yeni açık baca tarafı hariç herkes oturup maçı resmen izlemiştir. size şu örneği vereyim, maçın 70-75. dakikaları civarı kapalının yeni açık tarafında en köşede yumruklaşma olmasa da çok sert laf dalaşında, tarafların birbirlerine ne dediği yeni açığın tam ortasından gayet net duyuluyordu( bu maçta bazı misafirlerim olduğu için kapalı kombinesini kuzene verip yeni açıkta tamda ortada durmuştum) yani o kadar sessizdi ortam.

    maldini'nin "burada 25.000 kişi olduğuna inanmıyorum "dediği maç bir sene sonra hagi ve jardelin golleri ile yendiğimiz 2-0'lık
    maçtır. işte o gün gerçekten adamların üzerine çökmüştü o stad. o maçta yeni açıkta olan bir arkadaşım bana maçtan bir kaç gün sonra" oğlum bir ara 2. golden sizin kapalının çatısının üzerinize yıkılacağını sandım, ışıklar lambalar resmen çatı sallanıyordu "diye ifade etmişti gördüklerini. keza bizde farkındaydık o gün tribünün çok iyi olduğunun.