• 2
  "üst kademe" insanların, halkın dinamiklerinden bihaber olduklarını gösteren karşılaşmadır. maç bilindiği üzere bursa'da oynanacak ve tff'den yapılan açıklamaya göre en düşük maç biletinin 100 tl olacağı açıklanmış ancak can alıcı kısım pasolig kartı zorunluluğu noktası. bilindiği üzere bursaspor'un oynadığı lig itibariyle maçlara girişlerde pasolig kartına ihtiyaç duyulmuyor. birçok insanın pasolig kartının vizesi bitmiş durumda. şimdi tek bir maça girmek isteyen bursalı bir futbol sever 100 tl maç biletine ve sadece tek maç için 100 tl ilave olarak pasolig'e para vererek, toplamda 200 tl paraya kale arkasından maç izleyebilecek. ulaşım, yemek, içecek vs girmeden dümdüz tek bir maçın bedeli 200 tl olmamalı günümüz ekonomisinde.

  ilgili açıklama;
  https://www.tff.org/...202&ftxtID=39795
 • 4
  bursa'da oynanacağını sözlük sayesinde öğrendiğim maç. olm bursa'nın sahası en son iki hafta önceki amed maçında gördüğüm kadarıyla 2. lig standardına uyum sağlamış bir şekilde patates tarlasını andırıyordu? euro 2024 yolundaki birinci hedef maçı hangi aklı evvel buraya aldırmayı düşündü acaba amk? istanbul'a ne oldu abi? eleme grubundaki letonya ermenistan maçlarını ver anadolu'ya tamam ama hırvatistan ve galler maçları kesinlikle istanbul'da olmalıydı. hoş, biz hırvatistan ve galler'i geçip yine letonya'ya 5 puan veririz ama neyse...

  edit: heee. üstteki entryleri okumamışım. ben de saf saf maça normal taraftar gelecek sanıyorum amk. milli bayramlarda, anıtkabir'de rte sloganı atan amipler gelecekmiş muhtemelen :)
App Store'dan indirin Google Play'den alın