• 327
    ilk yarının çöpe atıldığı, pres yapmadan denge düşüncesiyle rakibe yakın baskı da yapılamadı. set oyunundaki hareketsizlikle barış alper yılmaz ve ryan babel ile etkisiz kalındı.

    ikinci yarı çok doğru şekilde müdahale edildi. yapılan değişikliklerle ki en önemlisi seti daha geniş, daha ileride ve rakibe fatih terim'in teknik direktörlük kariyer başarısının en önemli haseti olan top kaybı sonrası çabuk baskıyla yani gegenpressing'le uzun dakikalar setten oyun kurup birçok net pozisyon bulundu ancak değerlendirilemedi. o yüzden maç özelinde sadece ilk yarı eleştirilebilir.

    zamanla takımın birbirine alışıp, taktik düzenin oturmasıyla özellikle son maçlarda pozisyon zenginliģi fazlasıyla yakalandı ancak ne yazık ki değerlendirilemedi ve ligde şampiyonluktan şimdilik kopuldu. herhangi gibi bir iddia belirtmek komikten öte olmaz. diğer takımlarla aradaki fark ise belli bir oyunumuzun olması ve istikrarlı şekilde pozisyonlar bulunmasıdır.

    ligin ikinci yarısının fikstürünün puan tablosu yapıldığında bu takımın birincilikte olacağını düşünüyorum ancak geç kalınacaktır. mucize olup yanılmak dileğiyle...