• 74
  --- alıntı ---

  yıllarca, belli takımların belli takımların maçlarına verilemeyen hakemler konusu gündemdeyken son yapılan uygulama sıkıntıyı daha ileri boyutlara taşımıştır.

  --- alıntı ---

  bu açıklamaya imza atanların arasında fb, bjk, ts gibi kulüpler olmasa anlayacağım da, bu insanların aklıyla alay etmektir. açıklamanın bu kısmı gerçekten çok komik ve düşündürücü.

  --- alıntı ---

  kulüpler birliği vakfı olarak süper lig’deki 17 takımın görüş birliğiyle hakemlerle ilgili alınan ve tek bir kulübün gövde gösterisi anlamına gelecek taraflı bu kararlardan derhal geri adım atılmasını beklediğimizi ve geri adım atılmadığı takdirde de süper lig kulüpleri olağan üstü toplanıp türk futbolunun adil yönetilmesi için hep birlikte ortak bir adım atacağımızı belirtiriz.

  --- alıntı ---

  ve hala şu kısımda görmüş olduğunuz tff'ye karşı açık şekilde yapılan tehdit hala cezasız kalmıştır. fatih terim buna benzer açıklma yaptığında 4 maçtan başlıyor anasını satayım.
 • 76
  katillerin cezalandırılması nasıl olur da mağdurun gövde gösterisi olarak kabul edilebilir.

  hakemin var'a gitmemesi hiçbir maçta bu kadar net katliama yol açmamıştır. bu olayın bu güne kadar olanlarla karıştırılmaması gerekir. çünkü burada kasıt çok net. hata ile savuşturulamaz.

  kulüpler birliğinin açıklaması tam da bu nedenle yanlış ve fahiş bir mantık hatası barındırıyor.