• 9
  oynanmasına 48 saatten az bir süre kalan ve sadece 6.5 bin bilet satılmış olan maç.
  yani, şu maça bilet fiyatları yüzünden gelmiyorum demek neyse de, koskoca istanbul'da 65 lira verip galatasaray-fb derbisi izleyecek ve takımına salonda destek olacak 15 bin kişi yok mu gerçekten?
  sportif olarak takımı geçen yıldan aşağı görenler zaten bahane uyduruyor onlar gelmese de olur, takımdan çürükler ayrıldı ve akabinde bursa-holon maçlarında istediğimizi alarak ve müthiş bir basketbol oynayarak kazandık. takım geçen yıldan aşağıda falan değil yani 2 maçtır, bu maçla beraber sağlam bir ivme yakalayıp namağlup gidecegiz muhtemelen türkiye kupasına kadar. yani arkadaslar, maça gelin maça. takımın tribünün dolmasına çok ihtiyacı var. rakibimiz avrupa'nın en formda takımı. wilbekin'in yerli olmasıyla 6 yabancı oynatacaklar, her yönden geride olduğumuz bir maçta eksiklerimizi tribündeki 15 bin kişi olmadan kapatamayız. neyse, galatasaraylı olan ve şu şubeyi yakından takip eden herkes bu gerçekleri biliyor, ekstradan uzata uzata anlatmaya gerek yok.

  maça gelmeye hiçbir motivasyonunuz yok mu? o zaman açın 2013-2014 final serisini izleyin ve körelmiş fenerbahçe nefretiniz yeniden cilalansın, sonra gidin biletinizi alın ve pazar akşamı salonda olun. teşekkürler.
 • 10
  geçen hafta dylan ennis bursa taraftarını öven videolu bir tweet attı. bu tür atmosferlerin etkisinden ve çok az yerde görülebileceğinden bahsetti. ki haklıydı da çünkü bursa taraftarı salonu doldurmuştu.

  keşke maça gidebilme imkanım olsaydı da sırf bu sebepten bile maça gidebilseydim. ennis gibi mcgee gibi ve şef dee gibi oyuncular tribün etkisiyle tüm maçı yanarak geçirebilecek oyuncular. ama biz bu fırsatı maalesef kullanamayacağız. maç saatine kadar muhtemelen 10 bin bilet satılacak ama geriye kalan 6 bin 500 bilet sadece boşa gidecek. belki de boş kalan o koltuklar yüzünden maçı istediğimiz rahatlıkta kazanamayacağız.

  maça gelirsek, karşımızda avrupa'nın en formda takımı olacak ama en ufak şekilde yenemeyeceğimize dair bir ihtimal yok içimde. euroleague'de çift maç haftasından hem de çift deplasmandan dönen bir fenerbahçe'yi yenilmez armada sinan erdem'e gömecek.
 • 13
  galatasaray aşkı, futbolun olmayışı ve fenerbahçe nefreti sebebiyle bütün galatasaray taraftarının bir şekilde salonda olması gereken müsabaka. mayıs 2023'te hangi şartlarda oynanacağı belli olmayan bir fenerbahçe futbol maçı dışında ortada bir fener maçı yok. rakip inanılmaz formda ve kazanmamız bir mucize tadında. ancak maksat takımla beraber olmak, kazanmak için çabalamak ve nefretimizi salıp deşarj olmak. fiyatlar da pahalı değil yani. mutlaka gelin ve destekleyelim takımımızı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın