UEFA Şampiyonlar Ligi Karşılaşması
1 - 1
 • 33
  ne kadar kötü oynarsak oynayalım bir şekilde şu maçtan 3 puan alsak da en azından avrupa ligi'nde devam edebilsek keşke.

  brugge takımın ileri açıkta oynayan oyuncuları hızlı ve arkaya sarkan tipte adamlar hep.

  mecburen 5-3-2 ile çıkmak lazım yoksa kanatlardan araya sarkıp gafil avlarlar bizi.

  o kadar plansız hücum edip ileride içgüdüsel oynuyoruz ki gol atabileceğimize dair zerre umudum yok.

  bala göte atın işte bir gol amk, napalım, taraftarız biz, takımımızı avrupa sahnesinde görmek istiyoruz.
 • 34
  avrupa'da devam etmek için mutlaka kazanmamız gereken bu maçta 3-5-2 (ya da 5-3-2) oynayacağımızı sanmıyorum, zaten kadroda iki stoper kaldı: luyindama sakat, ahmet çalık şampiyonlar ligi kadrosunda yok, nzonzi ise kart cezalısı.

  muhtemel 11: okan - yuto - marcao - donk - mariano - seri - ömer - lemina - feghouli - adem - babel
  yedekler: selçuk - belhanda - e.mor
 • 38
  bu maçta herkes gol olsun istiyor da acaba bir kişi golü nasıl atacağımızı söyleyebiliyor mu? yani sağdan 2'ye 1 gireriz, x oyuncu y'yi bulur, şu oyuncu buna doğrudan atar diye... neden diyemiyoruz? çünkü bizim belirli hücum aksiyonlarımız yok. gerçi daha önce belirli bir 11'imiz ve dizilişimiz yok derseniz o da doğru. yani gol bulursak, allah'a emanet bulacağız dostlar. maalesef ki plansızlık, çalışmamak böyle bir şey. işiniz plana,stratejiye, çalışmaya kalmazsa şansa kalıyor.
 • 40
  sonucun kesinlikle yine bizim tarafımızdan belirlenmeyeceği maç. biz yine durdurma üzerine kurup, olur da bireysel bir hareket ile bir şey olur mu diye bakınırken rakip plan dahilinde bir şey deneyecek. olursa yazar giderler, bizim planımız falan yok. yine karın ağrısı birçok oyuncu maalesef sahada olacak ve galatasaray geleneklerine aykırı bir avrupa kupası mücadelesi vereceğiz. gerçi galatasaray'ın bu geleneklerinden de ne kadar eser kaldıysa. 2013'ten bu yana yaşadığımız utançlar yıkamayla geçmez.
 • 41
  işi gücü bırakıp maç saatine kadar korner veya duran toptan nasıl gol bulabiliriz buna çalışmamız lazım.
  pozisyon üretemeyen geberik bir takım olduğumuz ortada, bunun 2 günde değişeceği yok, anca duran toptan gol bulabiliriz, orayı zorlayalım bari! yoksa şaka maka gol atamadan tamamlayacağız grup aşamasını!