• 48
    istediğim cevapları alamadığım canlı yayın. sorulan sorular sürekli geçiştirildi, hiçbir netlik yoktu. sürekli kaleciye dönen oyuncularımız tadında bir yayın oldu.

    benim için kıymetli olan tek şey; burak elmas'ın, mart ayında ibra edilmezsem kulübe zorluk çıkartmadan ayrılırım demesi oldu. eğer en azından bu konuda doğruyu söylüyorsa, mahkemelerle falan uğraşmadan mayıs ayında yeni başkanımızı, yeni hocamızı seçer güzel güzel önümüzdeki sezona başlarız.

    bu işin profesyoneli değilim ama zaten surat ifadesinden, vücut dilinden anladığım kadarıyla başkan da ibra edilmeme durumunu kabullenmiş.
  • 49
    tıpkı genç oyunculara olduğu gibi kendisine de şans verilmeyen başkanımızın yaptığı canlı yayın. eleştirilerin temel dayanağı ise fatih terim'i göndermesi ve sanki fatih terim'i göndermesi için hiçbir sebep yokken göndermiş olması gibi bir tepki var. hataları var tabii-yanlış kişileri yol arkadaşı olarak görmesi gibi- ama sezon başında; şampiyon olmuş takımlardan 3'ünün başkanıyla tff'ye savaş açıp da yalnız kalması, her maç hakemlerin yanlı yönetimi ve döviz kurununun neredeyse 2 katına çıkması gibi veriler görmezden geliniyor. başarılı olması galatasaray'ın lehine olacağından canı gönülden başarılı olmasını diliyorum.