• 106
  1 saatlik erteleme kararının ardından bir şeylerin döndüğü toplantı. kimse beni toplantının 5 dakika olarak planlandığı ve o kadar hazırlığın beknaz'ın videosunu göstermek için yapldığına ikna edemez. muhtemelen başka şeyler gösterilecekti, ama vaz geçilince alakaya çay demle tadında beknaz videosu araya sıkıştırıldı. umarım buna sebep olan şey tehdit değil bir şeylerin garantisinin alınmış olmasıdır.
 • 108
  mustafa cengiz'in lisecilerle anlaşma şansı yok. en azından taraftar nezdinde yok.
  sayın mustafa cengiz lisecilerin ibra etmeme eylemini sadece kendine zarar veren kısmıyla ele alamaz. o kısımdan geri adım atılacağı vaadiyle duraksayamaz. bu galatasaray içerisindeki hainlerden kurtulma mücadelesidir. bu hainler galatasaray menfaatleri aleyhine bir daha organize olmayı akıllarından dahi geçirmemeliler. 30 milyon galatasaraylının istemediği kararları almayı düşünmekten korkmalılar. bu mücadele bunun için devam etmeli.

  biz ele başlarını biliyoruz. en fazla eksiğimiz vardır. mustafa cengiz dursun aydın özbek'i, mehmet özbek'i, inan kıraç'ı, faruk süren'i, burak elmas'ı... bu isimleri hedef göstermeye mecbur. genel kurulda ibra oylamasında yapılan hileyi, işlenen suçu dile getirmeye mecbur.

  bakın evdeki hesap çarşıya uymaz. allah korusun birisi mahkemenin kulağına bir şey fısıldar o tedbir kararı çıkmaz. bu siliklikle mücadele yürümez.

  taraftarın gücünü kullanmalı mustafa cengiz. tabi o hainlerle pazarlık masasına oturmadıysa. çünkü o zaman mahkeme kararı önemini yitirir. merak etmesin mahkeme kararına hiç ihtiyacı kalmaz. o zaman 358 tüzüğü değiştirip mustafa cengiz'i tek aday olarak seçime sokmak için elinden geleni yapar. olmayanı oldurur.

  sakın sayın mustafa cengiz.
  sakın geri vites yapma.
  sakın"r" ye takma vitesi.
  iki paralık olur itibarın.
 • 109
  14:30 - 15:45 arasında neler yaşandığını çok merak ettiğim, hangi isimlerle, telefonlarda neler konuşulduğunu bilmek istediğim toplantı. tehditler mi geldi? pazarlıklar mı yapıldı? çok merak ediyoruz.

  başkan son derece gergin ve üzgündü. oysa ki ibra edilmediği genel kurul çıkışında bile yüzü gülüyordu adamın.

  evet itidal çağrısı, "görevimizin başındayız" ve "emanetiniz emin ellerde" vurgusu çok kıymetli.

  yalnız kimse de salak değil. o kadar hazırlığın 5 dk.lık toplantı için olmadığı aşikar.

  sayın başkanın elinde tarihi bir fırsat var, milyonlarca taraftar arkasında. bunu yalnızca kendi koltuğunu korumak için pazarlık malzemesi yapacaksa yazık olur.

  çünkü bizans bunların yanında çocuk bahçesi gibi kalır.

  gün gelir, ilk sportif başarısızlıkta medya ayaklarıyla, tff ayaklarıyla sizi yine götürürler, bu kez taraftar da arkanızda olmaz.

  daha 2 ay önce forvet yok diye size küfürler eden tipler de bu milyonların içinde. sportif başarı gelmeyince bugünler unutulur.

  evet hedef 22 yolunda kulübün içinde bulunduğu durumdan çıkması çok önemli ama bu fırsat da bir daha gelmeyecek.

  bu savaşı bugün başlatmazsanız, savaşı kazanamazsınız çünkü bir daha asla bu kadar güçlü olamayacaksınız.