• 7
  1-imkanı olan bütün taraftarlar basın toplantısına gitmelidir.
  2-mustafa cengiz başka zamanlarda beğendiğim felsefi üslubundan kaçınmalı, çok net, somut ve eylem odaklı bir hodri meydan çekmelidir. bunu yapmıyorsa da "bir ay sonra seçime gideceğiz, belki yaza erteleriz" gibi liseli denyoları sevindirecek açıklamalardan kaçınmalıdır. ya hep, ya hiç parola olmalı, emsal karar var, idari yönden ibrasızlık hukuksuz bir işlemdir dolayısıyla seçime gitmiyorum dileyen buyursun mahkemeye demeli ya da istifasını basıp liselileri, ibrasızlık kararı verenleri, o 358 kişiyi, bundan sonra yönetime girmeye kalkacak olanları taraftarın önüne, arslanlı arenaya atmalıdır.
 • 8
  sayın mustafa cengiz'in ateşi yakmasını beklediğim basın toplantısı.
  mahkemeyse mahkeme, işi çamura sürmekse en sonuna kadar, kol kırılsın yen içinde kalmasın bu sefer ortalık birbirine girsin. o 358 kişi kişisel menfaatleri ve ihtirasları için kulübü bu hale getirdiyse olacaklara katlanmalıdır.
  bu bir fırsat olarak görülmeli ve liseci zihniyeti kazımak için mücadele başlamalıdır.

  rica ediyorum kendisinden o ateşi yaksın.
 • 16
  kardeşim liseci tayfa seni aleni bir şekilde kumpasla alaşağı etmiş. ancak arkanda milyonlarca taraftar varken ve sana her türlü destek olmaya hazırken sen gidip gündüz vakti açıklama yapmayı planlıyorsun. taraftar bu kadar arkandayken bu toplantıyı saat 17:00 ya da 18:00 dan sonra stadyumda taraftara açık bir şekilde yapsan ne olurdu. bu taraftar sırf sana destek için hem stad içini hem stad dışını doldururdu. belki 80-100 bin kişi yağardı oraya. lisecilere karşı hem kendin için böyle bir gövde gösterisi yapmak hem de taraftarın bu liseci zihniyete nasıl karşı olduğunu göstermek varken, neden gündüz vakti herkes işinde, gücünde, okulundayken yapıyorsun.
 • 17
  kırılan kol yen içinde kalmasın bu sefer. yeter!

  galatasaray'dan nemalanmaya çalışan kan emici kansızların maması kesildiği için darbe yaptıklarını açıkla başkan. tek tek ifşa et hırsızları. gerçekleri açığa çıkar. bildiklerimizi teyit edelim, bilmediklerimizi öğrenelim. hainler huzur bulamasın adım atarken.

  yok ayıp olur, yakışık almaz, uygun düşmez, kültürümüzde yok, yaşa hürmet etmek lazım diye düşünülecek bir durum kalmadı ortada. ayıplık, terbiyesizlik söz konusu olamaz bu ibrasızlık üzerine. olay oraları aşalı çok oldu.

  bazı şeyler dillendirilmediği için galatasaray dünya markası değil bugün.

  ateş et artık, ateş!
 • 20
  mustafa başkan ve yönetim kurulu hukukun üstünlüğü karinesi ile tüzük maddesini bir saymaz ve ibra edilmeme mevzusunu da çöpe atar diye ümit ettiğim toplantı.

  taraftar arkanızda başkanım ne olacaksa olsun! 9500 kişilik bir genel kurul 30 kişiden az bir güruh tarafından bu kadar amiyane tabirle küçük düşürülemez. kaldı ki, oylamaya itirazlar da vardır. o vakit son çıkan yargıtay kararını aslalıp mahkemeye gidilmelidir.
  galatasaray liseden doğmuştur ama asıl sahipleri âşıklarıdır!
 • 24
  sayın başkan ateşi yak!

  bu zihniyeti ve destekçilerini bir bir ifşa et hatta fişle ki sokakta adım atmaya korksunlar. 30 milyon taraftarı olan camiayı kendi malları gibi görüp galatasaraydan nemalanmaya çalışanları tek tek açıkla! onların arkasında lobileri varsa senin arkanda milyonlarca taraftar var. sen fitili bi tutuştur biz onları yakmazsak namerdiz.
  bu kulüp sahipsiz değil. lise tayfanın tekelinde hiç değil. kulübün sahibi büyük galatasaray taraftarıdır. onlar bizlere rağmen o koltuklarda oturamazlar. bırakın koltukta oturmayı sokakta rahat bir adım atamazlar.

  senden tek istediğimiz fitili yak ve bunları ifşa et. gerisini bize bırak!
 • 25
  renktaşlar sabahtan beri sakinleşerek, nabzı düşürerek sosyal medyadan uzak durarak hobilerimle uğraşarak kafayı boşaltmakla uğraşıyorum.

  sakin ve organize olmamızda fayda var.
  game of thrones son sezonu beklerken bu yaşananlar final sezonu heyecanını önceden yaşatıyor...

  yönetim hodri meydan dedi bir nevi ve kısır zihniyeti açığa çıkardi. bu inan kıraç ve şurekasının son darbe çabası. yaş ve lise üyelerinde değişen anlayış sebebiyle son çabaları.

  lise mezunu üyelerin çoğu bu zihniyete karşı.
  bakın d.a.ö kendi üye yaptığı kişilerden bile oyçokluğu sağlayamadı 2018 baskın seçiminde.

  yönetimde finans, kurumsal, bürokratik dünyanın tüm kaşarlıklarını görmüş tecrübeler var.

  fifth column artik afişe oldu yanisi hain zihniyet artık göğüs göğüse çarpışmak zorunda... büyük bir stratejik hata yaptılar. erken hamle ile havaya girdiler.
  liseli liseden olmayan vs kavgasi artik son safhada ve birleştirici , kapsayıcı düşünce kazanacak. nokta.

  burada seçim kararı alınırsa tüm istiklali karnaval alanına çevirip mustafa cengiz ekibinin galibiyetini bekleyeceğiz.

  öfkeyi enerjiye kanalize etmekte fayda var. dünya değişiyor. genç ve kendinden emin zihinler olarak bu haksızlığa karşı tepkiyi düzeyli ve demokratik bir biçimde hep birlikte koymak zorundayız.
  (her ne kadar şu gözlüklü pikachu ve arkadaşlarında bir şey denemek istesem de durum böyle ^^ )

  pazatesi gününü bekleyelim, küfretmeden kimseye koz vermeden...
  termodinami yasası kesindir. bir yerde bir enerji birikirse akacak kanal arar. bir etkinin bir tepkisi bir reaksiyonu olur.

  ozan korkut'un ne menem bir balon olduğu da ortaya çıktı iyi oldu. sözde aday da b hafta çıkar ortaya ama kaybedecekler...

  not. bu belediye seçimi öncesi dolar 5.75lerdeyken sermaye piyasasında polisçilik oynanırken ülke gündemi değişirmek için 10 numara konu oldu. malum seçimler çok hassas ilerliyor. 150 senelik aile ataları oy kullanmaya geliyor :)
  yani odakları kaybetmemekte fayda da var.

  venceremos

  d: gün düzeltmesi.