2015-16 UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5.Hafta Maçı
21:45
2 - 0
  • 288
    üzerinden 7 yıl geçen maç. jem paul karacan, bilal kısa orta sahasıyla vicente calderon’a çıktığımıza mı üzüleyim yoksa bu orta sahayla sadece 2-0 yenildiğimize mi sevineyim bilemedim. bu arada hamzaoğlu gittikten sonraki ilk maçtı bu maç. mustafa denizli ile anlaşmıştık fakat kendisi bu maça çıkmamış, kenarda taffarel ile çıkmıştık. bunları yaşatan başkanla, bu seneki yıldızlar karmasını kuran başkan aynı başkan. erden timur effect diye yorumlayabiliriz*.
  • 289
    yanılmıyorsam 30 eylül 2013 tarihinde galatasaray'la resmi sözleşme imzalayıp aynı gün florya'da ilk idmanına çıkan roberto mancini, 2 ekim tarihinde juventus deplasmanında da takımın başındaydı. kenarda aslan gibi takımını yönetti ve torino deplasmanından 2-2 gibi (bir önceki maçta istanbul'da real madrid'ten 6 gol yediğimiz göz önüne alınırsa) gayet iyi bir skorla döndük.

    gelelim 25 kasım 2015 tarihli bu maça. 23 kasım tarihinde galatasaray'la anlaşan mustafa denizli 24 kasım tarihini gayrettepe point otel'de başkan dursun özbek ile beraber basına poz vermekle geçirdi. 25 kasım tarihinde arena ve florya'yı gezdi ve öğleden sonra büyük bir lütufta bulunarak özel uçakla madrid'e maçı izlemeye gitti. biz maçı rezil bir oyunla ve hak ettiğimizdan çok daha az gol yiyerek kaybettik ama mustafa denizli için önemli olan ertesi gün florya'da düzenlenecek imza töreninde basının karşısında atacağı pozlar ve vereceği demeçlerdi ("kara bulut dediğiniz, benim için hafif bir sis"). hafif bir sis olarak küçümsenen kara bulutlar büyüdü büyüdü ve daha mart ayı gelmeden bir şubat sonu gaziantep deplasmanında mustafa denizli'yi yuttu.

    ünal aysal da fatih terim ile ayrılık kararı sonrası ilk mustafa denizli'ye başvurmuştu. "mustafa hoca juventus maçından sonra görüşmek istedi, mancini ise 'eğer burada anlaşırsak yarın takımın başında idmana çıkarım' dedi ve bu duruş beni çok etkiledi" şeklinde 5-6 sene önce açıklaması mevcut aysal'ın. ünal aysal'a juventus deplasmanına çıkmama şartını kabul ettiremeyen denizli iki sene sonra bu sefer atletico madrid deplasmanına çıkmama şartını dursun özbek'e kabul ettirince, galatasaray'a gelmeyi başardı. biz mustafa denizli'siz bu maçı kaybettik. daha sonrasında mustafa denizli'yle birçok maç kaybettik. en sonunda da 2015-2016 sezonunu kaybettik.
App Store'dan indirin Google Play'den alın