• 14
  23 şubat 2019 başakşehir bursaspor maçından 1 gün sonra oynanacak olan maç. kazanırlarsa bu maça 9 puan geride çıkacağız.

  diğer maçın skorundan bağımsız olarak mutlaka kazanmamız gereken maç.

  bu tarz maçlar her daim zor geçer. 21 şubat 2019 benfica galatasaray maçının başlama saati 23.00 sanırım.

  maç cuma günü 1'de bitecek. direkt dönecek miyiz? yatıp sabah mı geleceğiz bilmiyorum ama cumartesi günü tek antrenmanla bu maça çıkacağız. eğer takımda konsantrasyon kaybı olursa hiç beklemediğimiz bir maçta puan kaybı yaşayıp fazlasıyla canımızı sıkarız.

  zaten artık lig bitene kadar evimizdeki maçlarda puan kaybetme şansımız yok. bu saatten sonra en fazla 2 belki 3 maçta puan kaybı hakkımız var onlar da başka maçlarda olsun olacaksa.

  yani şu şartlarda bizim için müthiş bir zamana geldi bu maç. bu hafta deplasmana gitseydik, yüksek ihtimalle puan kaybederdik.

  taraftarımızla birlikte bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

  5'te 5'in 3. maçı zaten. şu haftayı da kazasız atlattığımızda önce kupada hatay sonra da ligde kritik bir erzurum deplasmanı bizi bekliyor olacak.

  artık hoca rotasyon yapar mı bu maça bilmem ama kupada ciddi rotasyon yapacağına eminim.

  bir kazaya uğramadan mümkünse sarı kart bile görmeden bitirmemizi temenni ettiğim maç. bu yolun sonu şampiyonluk.

  (bkz: hedef 22)

  (bkz: kon2antra2yon)

  sen şampiyon olacaksın!
 • 15
  5'te 5'in üçüncü ayağı olan maç. hem maç hem yol yorgunluğu olacak bu maçta. şansımıza rakip oldukça dağınık ve kötü durumda olan akhisarspor. başka bir rakip olsa oldukça büyük sıkıntılar yaşayacağımızı düşünebilirdik.

  bu maçta artık forvetlerimizin de gol atarak taraftarın yüreğine su serpeceğine inanıyorum. belki deli gibi tempo yapmayacağız ama kazanacağımıza inanıyorum.

  ikinci yarının başından beri dediğim gibi rakiplerin maçlarına bakmadan sadece ve sadece kendi maçlarımıza odaklanmalıyız. unutmayalım biz kazanamadığımız sürece rakiplerimizin puan kaybetmesi bir şey ifade etmez.

  yeni kurulan takımımız ve oyun sistememizle beraber bu takım beni gelecek adına heyecanlandırıyor. iç sahadaki galibiyetlerimize bir yenisi ekleyeceğiz.

  bu maçtan beklentim fark değil ama net bir galibiyet. takımın gerekeni yapacağından şüphem yok.

  inandık biz sizlere

  #kon2antra2yon