• 204
  22. şampiyonluğumuzun ne kadar mucizevi olduğunu gözler önüne seren maç oldu.

  yedek oyuncu kalitesi bu kadar rezaletken, hem ligde hem de kupada şampiyon olmak her takımın harcı değil. bu maça şampiyonluğu garantilemiş halde değil de kazanmak için çıksaydık ben eminim ki çok rahat bir galibiyet alırdık. çünkü yedek kadroyla bile 2-0 öne geçtiğimiz bir maçtı.

  bunun dışında ismail çipe, sosyal medyada övgü dolu bir hafta geçirdikten sonra* bu maçta ne kadar kötü bir kaleci olduğunu maalesef gösterdi. kaleci dediğin her topu rakibin önüne sektirmemeli böyle. bunun dışında ahmet çalık'tan ve semih'ten bahsetme gereği bile duymuyorum. ikisinin de acilen şutlanması gerek. altyapıdan, anadolu takımlarından veya ptt ligi'nden kadroya katılacak herhangi bir oyuncu bile bunlardan daha fazla katkı verebilir. en azından işlerine saygı duyacaklardır. ahmet'te ve semih'te bu özellikler yok.

  şampiyonluğumuz tekrardan kutlu mutlu olsun.

  (bkz: hedef 23)
 • 206
  bu maç fatih hocanın ne kadar önemli bi iş yaptığını bi kez daha göstermiştir bize. bu takımda linnes haricinde iş görür tek bir yedek futbolcu olmadan iki yıldır şampiyon yapıyor takımı.
  bu maç özelinde konuşmak gerekirse marcaoyu çıkarıp yerine ahmet çalık'ı koysak muhtemelen bu maç 8-0 filan biterdi. tek tek futbolcu analizi yapmak gibi bi niyetim yok ama bi kaç futbolcu var gerçekten galatasaraydan para kazanmaları ciddi anlamda kanıma dokunuyor. bunların başında ömer bayram geliyor. maçın ikinci yarısı oyuna girdi hatırlayanlar vardır 69.30 da kanattan bi orta açtı ters kanattan taca çıktı. ben artık bu tarz yeteneksiz adamları takımda görmek istemiyorum. bunlardan bi diğeri de muğdat çelik. futboldan bu kadar bi haber adam gerçekten uzun zamandır izlememiştim. belki iki gol attı ama maç boyu yarım metre yanında ki adama pas atamadı. onunda parçalıyla son maçı olur diye umut ediyorum. emre taşdemiri futbol bırakmış yakında o da futbolu bırakır muhtemelen. son olarakta yunus akgün hakkında bi iki bişey yazmak istiyorum. bu şekilde devam ederse kendisini 3 sene içinde bal liginde görürüz. sonra kelkit belediye hürriyet spor deplesmanında ağzına tekmeyle bastıklarında keşke iki depar daha fazla atsaydım diye hayıflanır.