Sultanlar Ligi 18. Hafta Karşılaşması
13:00 Tvf Başkent Spor Salonu
Yayın: Trt Spor 2
3 - 1
  • 1
    saat 13'de başlayacak olan, sultanlar ligi 18. hafta maçı. tvf başkent spor salonunda oynanacak maç, trtspor 2 ekranlarından yayınlanacak.

    ligde 13 galibiyet ve 4 mağlubiyet ile 4. sıradayız. 3. sırada bulunan fenerbahçe ile de aynı puandayız. 5 maçımız kaldı ve bundan sonra tek uğraşımız fenerbahçe'yi geçmek olacak. tabi bir dezavantajımız var; vakıfbank ile bir maçımızın bulunuyor. altımızdaki takımların da bizi geçme ihtimali neredeyse bulunmuyor.

    ptt 7 galibiyet ve 10 mağlubiyet ile 7. sırada. kötü takım değiller ama beklenilen performansı da gösteremediler. bu maçın da favorisi biziz. takımımıza başarılar diliyorum.
  • 2
    17-25, 27-25, 25-19, 25-23'lük setlerle 3-1 kaybettik. son set 20-23 öndeyken arka arkaya 5 sayı verdik. ataman güneyligil yine çok güzel seyretti. takım da çok kötü oynadı. özellikle nilay özdemir çok kötü bir pasör performansı gösterdi. orta oyunculara bir tane düzgün pas atamadı. çağla akın da maalesef nilay'ın yerine oynayabilecek durumda değil. ayrıca maç boyunca blok yapamadık neredeyse. olesia rykhliuk tek varlık gösteren oyuncumuzdu. onun haricinde iyi hiçbir şey yoktu.