• 65
  galatasaray bir his takımıdır, şizofrenik psikolojik travmatik ortamlardan bir his ile sıyrılır geçer.

  arada bir kafaya huniyi taktırır o ayrı.
  saracchi onyekuru ve sedika (adamin adini ögrenemedik ama bol bol jessi dedirtecek gibi geliyor) kanatlarının etkisi olacal 1 şampiyonluk geliyor.

  son ismi lazim degilin transfer gündemiyle rakipleri gaza getirip hayalkırıklığına uğratmıştıŕ.

  7 puan fark kapanır ...
 • 70
  bu sene biz şampiyon olamasak da beşiktaş ve fener'in olmaması lazim. bjk zaten devreden çıktı sayılır. fener de olmazsa biz de en azından ikinci olup şampiyonlar ligi ön elemesini geçersek bile bu iki takım büyük bir yapılanmaya gitmedikçe bellerini doğrultamazlar. kadro ve maaş olarak iyice küçülmedikçe geri dönüşleri mümkün değil. bu durumda da en az 3 yıllık bir toparlanma sürecine ihtiyaçları olacağını düşünüyorum.
 • 71
  geçen sene bence şampiyonluk daha zordu çünkü geçen sene 24.haftada yani ligin bitimine 10 hafta varken lider başakşehirin 8 puan gerisindeydik beşiktaş ve başakşehir ile çekişiyorduk. iki takımı da geride bırakmayı başardık ve 33. haftada şampiyon olmasını bildik. bu sene yine 10 puan gerideyiz fakat daha önümüzde 16 hafta var önümüzdeki takımlara bakalım sivasspor uzun solukta bu performansı sürdüreceklerini düşünmüyorum, kasımpaşa misali ikinci yarı düşüşe geçeceklerdir, anadolu deplasmanlarından çıkmaları zor. trabzonspor büyük takımlarla oynadıkları maçlarda iyi performans gösterselerde küçük takımlara kaybedebiliyorlar ligi 3.tamamlayacaklarını düşünüyorum. fenerbahçe hakem ittirmesiyle bir yere kadar gelirler yarışın içinde olurlar ama looserlıklarını konuştururlar ve ligi 4.bitirirler. başakşehir şampiyonluk için çekişeceğimiz takım son dört yıldır hep ligi bi şekilde şampiyonluk yarışında götürdüler bu sene de öyle bir görüntüleri var fakat seyirci önemli bir etken 1-0 maç kazanmaları gerekecek son dakika golüyle kazanmaları gerekecek bunlar şampiyonluk alametidir. ben kazanabileceklerini düşünmüyorum. eğer biz geçen senenin ikinci yarısında gösterdiğimiz performansı gösterirsek vitesi arttırırsak yani kasımpaşa deplasman maçı, bursa deplasman maçı gibi geriye düşmemize rağmen cevap verip galip gelebilirsek, evimizdeki derbileri alabilirsek aradaki puan farkı pek mühim değil rakipler elbet takılacaktır.