• 11
    son 30 yılda arka arkaya üç veya daha fazla kez sadece iki takım şampiyon olabilmiş. hatta kırk yıl bile diyebiliriz uzatırsak. 89/90 - 91/92 arası beşiktaş, 96/97 - 99/00 arası galatasaray. murphy kanunu gibi bir şey olmuş adeta. mucizevi bir durum olmazsa 19/20 sezonunda gerçekleşeceğini düşünmüyorum. ya galatasaray kendisine köstek olur, ya da dış parti güçler. ben divan kurulundan bir vole bekliyorum, dinozorlar çok fena bilendi mustafa cengiz'e. kupalardan dolayı inlerinde ölü taklidi yapıyorlar şu anda.
  • 12
    2019-2020 sezonunda ulaşacağımız şampiyonluğumuz olacaktır. bu sayede 21.yüzyılda 3’lük seri yapan ilk takım da ilklerin ve enlerin takımından beklenildiği üzere biz olacağız.

    bu entry`i de 2018-2019 sezonu şampiyonluğuna inanmamış biri olarak yazıyorum. zira inanılmaz boyutta mağduriyete maruz bırakıldığımız bir sezondu. bu sezonda bile şampiyon olabildiysek (ki diğer takımlar da onlara fark atma ihtimalimizi realize ettiklerinden dolayı ciyak ciyak bağırmaya daha sezon bitmeden başladılar) transfer sezonunda iyice saçmalamadığımız takdirde üç sene üst üste olacağımız şampiyonluk serimiz şimdiden hayırlı olsun.