• 5
  mevcut tabloda ibrasızlık söylentilerinin varlığıyla bile lisenin galatasaray spor kulübünün en büyük kamburu olduğunu gösteren genel kurul. taraftar "ama lise bizim değerimiz..." gibisinden ucuz edebiyatlara kandığı sürece 1 ileri 2 geri takılırız, taraftarın kıymeti de en fazla "fanları kontrol altında tutmak lazım." cümlesindeki kadar olur.

  ha bu genel kuruldan olumsuz bir şey çıkmaz bence de, ama şu tabloda bile ibrasızlığa zemin arayan tipler yarın kulüp biraz sallandığında önce yönetimi sonra hocayı tefe koyar. sonra bir bakmışsınız üç lafından ikisi lise vurgusu olan kımıl zararlısının biri abilerinin desteğiyle kasayı boşaltmaya gelmiş.
 • 6
  galatasaray son 17 yılın en iyi sezonunu yaşıyor. hem 2018 şampiyonu, hem 2019 şampiyonluğuna koşuyor hem de ilk kez kara geçmiş bulunuyor.

  bu yönetimi mali yönden ibra etmeyecek olanlar açık ve net galatasaray’a zarar vermiş olurlar. ihanet demek istemiyorum çünkü bu kelime siyasette o kadar fütursuzca kullanılıyor ki artık midem bulanıyor.

  idari ibra ya da ibrasızlık diye bir durum olmadığı/olamayacağı yargıtay kararları ile açık ve nettir. o zaman bu olağan mali genel kurul olup sadece mali ibra söz konusu olacaktır.

  şahsen yönetimin ibra edileceğinden en ufak bir kuşku duymuyorum. bazı çatlak sesler, hele kendi parasını fransız dolandırıcılarına kaptıracak kadar yaşlanmış inan kıraç gibi dinazorların sözleri artık galatasaay taraftarı ve fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür genel kurul üyeleri için anlamsızdır.
 • 7
  galatasaray uyeleri, buyuk oranda sampiyonlar ligi gelirleri sayesinde olsa da galatasaray'i uzun yillardan sonra kara gecirebilen, sportif isleri bir tarafa birakirsak mali acidan bayagi basarili sayilabilecek bir yonetimin ibra oylamasinda ibrasizlik seceneginin konusuluyor olmasindan utanmalidir. su ortamda ibrasizligin telaffuzu bile efkariumumiyenin bu uyelerin galatasaray'in cikarlarini degil baska hesaplari takip ettigi kanisinda olduguna delildir.