• 10
  gruplara kalmak için üç tur geçmemiz gerekiyor ve ilk turda oynadığımız takım psv. işin kötüsü henüz daha takımın yarısından çoğu belli değil.

  geçebilirsek tamamen kulubümüzün avrupa’da gösterdiği enterasan ve beklenmedik performanslarından biriyle geçeceğimiz maç. yoksa mantık sınırları içinde kaldıkça şimdiden 3-0 ya da 3-1 mağlubuz.
 • 11
  takımda transferlerin bu maça kadar çözüleceğine inanıyorum. zaten burak elmas da bu yönde tekrar tekrar açıklama yaptı. benim korktuğum nokta kaleci konusu. okan kocuk kiralık olarak gidecek deniyor. muslera'nın copa america nedeni ile takıma ne zaman katılacağı belirsiz. fatih öztürk de zaten yok hükmünde. bu durumda kaleye genç kalecilerimizden biri geçmek zorunda kalabilir. açıkçası bu durum beni çok endişelendiriyor.
 • 12
  farklı yenilip eleneceğimiz maçtır. bunu içim ağlayarak diyorum çünkü çağ dışıyız. genç başkan seçmekle, fatih hoca ile devam etmekle çağdaş olamıyoruz. fatih hoca bu ülkenin en iyi hocası, hiç kuşku yok ama futbol o kadar ilerledi ki kendisi çok geride kaldı. taç atmasını bilemeyen, korner kullanamayan bir kulübüz. bu takım değil psv, vasat altı romen takımını bile yenemez. yanlış anlaşılmasın bjk, fb hepsi aynı durumda, hepsi rezalet durumda. herkes birbirini kandırıyor.

  fatih hocam avrupa da büyük kulüpleri izle hepsinin taç, korner, duran top hocaları var ayrı ayrı. biz ise adamcılıkla yönetiyoruz. sonuç gelen giden yeniyor avrupa da.

  o yüzden taç atmasını bilen psv, taç kullanamayan, geri pas yapmayı futbol oynamak sanan takımımızı her iki maçta da rahat yener. bizde ligimize döneriz.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!