Efeler Ligi 19. Hafta Karşılaşması
17:30 Tvf Başkent Spor Salonu
Yayın: Trt Spor 2
0 - 3
 • 2
  24-26, 18-25 ve 19-25'lik setlerle 3-0 kazandık ve rakibimiz ile puanları eşitledik. bu maç bizim için gerçekten çok önemliydi. kötü gidiyorduk ve bu gidişe dur demek için kazanmalıydık. takımımızı tebrik ediyorum.

  uzun zamandır iyi servis kullanamıyor, servis karşılamada sıkıntı yaşıyor ve topları öldüremiyorduk. yine aslında çok iyi servis atmadık ama son maçlara göre daha iyiydik. bu maç asıl farklı olan şey; iyi servis karşıladık ve oyuncularımız iyi hücum etti.

  hücumda ilk set burutay subaşı çok etkiliydi. ikinci set bu sene en çok eleştirilen oleg antonov çok etkili oldu. onun yerine biri gelmeyecek artık ve onun böyle oynamasına ihtiyacımız var. üçüncü set de dengeli bir oyunumuz vardı. oliver venno da maç boyunca gayet verimli ve yüzdeli bir oyun oynadı.

  maç boyunca gayet iyi blok yaptık ki ligin ilk yarısında da bu konuda çok iyiydik. selçuk keskin maç içinde bazen kötü kararlar alsa da son birkaç maça göre fena değildi.* burutay servis karşılamada fark yarattı. onurcan çakır burak mert'in yokluğunu aratmadı. orta oyuncularımız lucas van berkel ve doğukan ulu her zamanki gibi yine çok iyi maç çıkardılar.

  şimdi önümüzde cev kupası çeyrek finalinde oynayacağımız arkas maçları var. kupada bizden daha iyi olan takımlar mevcut ama olmaz diye bir şey yok. takımımıza bundan sonrası için başarılar diliyorum.