Efeler Ligi 13. Hafta Karşılaşması
19:00 Burhan Felek Spor Salonu
Yayın: Trtspor 2
3 - 2
 • 20-25, 22-25, 25-19, 26-24 ve 15-12'lik setlerle 3-2 kazandık. her ne kadar 1 puan kaybetsek de, karakter koyup 2-0 gerideyken kazanmamız çok önemliydi.

  ilk 2 set gökhan gökgöz ve metin toy'u tutamadık. ama asıl önemlisi berbat hücum ettik. oleg antonov gördüğüm en kötü oyuncu performanslarından birine imza attı.* oliver venno da iyi değildi. ama rakip zaten venno'ya önlem alıyor, çünkü başka silahımız yok.

  rakip ligin servisten en az sayı alan takımı ama bu maç servisten bir sürü sayı aldılar. biz ise iyi servis kullanmadık. tek iyi olduğumuz yer bloklardı.

  melih sıratça şuan için yeterli bir oyuncu değil. 1-2 sene sonra çok daha iyi bir oyuncu olacaktır. ama 3. set çok iyi oyun oynadı ve takımımızın geri gelmesinde önemli bir pay sahibi oldu.

  lucas van berkel çok iyi bir maç çıkardı. hem çok yüzdeli hücum etti, hem de bloklarda etkiliydi. takımın en iyisiydi. doğukan ulu da oyunda kaldığı sürede iyi işler yaptı.

  selçuk keskin normalde eleştirdiğim bir oyuncu ama bu maç gerçekten fark yarattı. takıma iyi liderlik etti ve takım arkadaşlarını oyuna sokmayı başardı.

  4. set maç sayısını çevirmemiz, maçı 2-0'dan 2-2'ye getirmemiz ile de 5. set oyuncuların iştahı arttı ve hepsi iyi bir oyun ortaya koydu.

  bu sonuçla fenerbahçe ile puan farkı 1 puan daha açılmış oldu. umarım son 2 maçı ileride aramayız. keşke zamanında takviye yapılsaydı da bu duruma girmeseydik ama bu sene hiçbir amatör branşta o takviyeler yapılmadı, muhtemelen de yapılmayacak. neyse, takımımızı tebrik ediyorum.