2020-21 Efeler Ligi 10. Hafta Karşılaşması
19:00 Burhan Felek Spor Salonu
3 - 1
 • 1
  saat 19'da başlayacak olan, efeler ligi 10. hafta maçı. burhan felek spor salonunda oynanacak maç trt spor 2 ekranlarından yayınlanacak.

  iki takım da 8 maçta 7 galibiyet ile en çok kazanan takımlar konumunda bulunuyor. fakat biz fenerbahçe'den 4 puan önde bulunuyoruz. geçen seneye göre çok ufak bir güç kaybetmiş olsa da fenerbahçe yine çok iyi bir kadroya sahip. özellikle pasör mevkisinde bizden öndeler ve bu da ciddi fark yaratıyor.

  biz lige iyi bir başlangıç yaptık ama rakiplerimize ciddi bir üstünlük kurduğumuzu söyleyemem. maçlar çok başa baş geçiyor. yine de şampiyonluk için ciddi bir adayız. takımdaki tek yabancı olan maurice torres de yavaş yavaş takıma ısınıyor. murat yenipazar da daha fazla süre bulursa çok daha iyi olabiliriz. güzel, keyifli bir maç olmasını umuyorum. takımımıza başarılar.
 • 3
  27-29, 25-23, 27-25 ve 25-21'lik setlerle 3-1 kaybettik. son set hariç oynayan diğer setlerde iki takım da kazanabilirdi ama sonuç böyle oldu. çok keyifli, çekişmeli bir maçtı.

  maçta fenerbahçe bizden daha iyi servis attı. zaten son yıllarda bizden çok daha iyiler bu konuda. aynı zamanda da bizden daha iyi servis karşıladılar. özellikle metin toy çok iyi bir maç çıkardı.

  biz orta oyuncuları hiç kullanamadık desek yeridir. doğukan ulu yine eh işte denilebilecek bir maç çıkardı ama vahit emre savaş kötüydü. blok konusunda da hiç yardımcı olmadılar. rakip çok rahat hücum etti.

  maurice torres ve burutay subaşı'nın performansı sevindiriciydi bizim için. şimdi bir orta oyuncu transfer ettik ve onun performansı ile daha iyi olabiliriz.

  bu arada maçta takımımız iyi giderken bir tartışma oldu. o tartışmadan sonra fenerbahçe oyuncuları muazzam hırslanırken biz biraz söndük. maçın sonunda daha çok isteyen taraf fenerbahçe oldu ve kazandılar. iki takımı da bu keyifli maç için tebrik ediyorum.

  not: trt spor sürekli liderliği fenerbahçe ele geçirdi diyor ama biz hala onların 1 puan önündeyiz. onların 1 galibiyet fazlası var ama 3 maçta 2 puan aldılar. niye böyle söylediklerini anlamadım ama biz 22, fener 21 puanda kapattı haftayı.