2020-21 Basketbol Şampiyonlar Ligi 1. Hafta Karşılaşması
21:30 Palasport Roberta Serradimigni
93 - 84
 • 4
  93-84 kaybettik. daha fazla fark yeriz diye düşünüyordum aslında. oynadığımız oyunla da daha fazla fark yemeliydik. o yüzden sonuç kötü değil ama ligde oynadığımız oyun ve bu maçta oynadığımız oyun iç açıcı değil.

  ribaund alamadık maç boyu. bazen 1 hücumda 2-3 hücum ribaundu aldı adamlar. pota altında çok eziliyor takım. bir de üstüne bu kadar dış şut imkanı verince de kazanmak imkansız hale geliyor. bir tane pivot çözer mi problemi bilmiyorum.

  aslında daryl macon, alex hamilton ve brock motum gayet iyi de oynuyor. johnathan williams kağıt üstünde iyi bir transfer. barış ermiş yine takımı iyi yönlendiriyor zaman zaman. ama takım olarak iyi bir şey çıkmıyor ortaya. geçen senelerde gard yok diyorduk ama bu sene barış da var. yine de takım çok bireysel oynuyor, rastgele hücum ediyoruz. o zaman da sorgulamamız gerekiyor.

  ronald jordan hunter da gerçekten büyük hayal kırıklığı oldu. belki takımdan gönderilir bile bilmiyorum. sahada olduğu zaman savunma zaten 1 kişi eksik oluyor, çok güçsüz ve sezgileri zayıf. hücumda getirisi olması gerekiyordu ama hücumda da rezalet oynuyor. belki oynadığımız oyun da ona uymuyor olabilir bilmiyorum ama hiçbir şey yapamıyor. bu maçta da zaten çok az süre aldı.

  bu maçı kaybederek çok bir şey kaybetmedik. henüz daha ilk maç ama gidişat çok iyi değil. bir pivot transferi şart ama sorunları tek başına çözmez. umarım düzelir ama kısa vadede de olacak gibi durmuyor.