• 1
  2020-2021 sezonu fiba şampiyonlar ligi a grubu ilk maçımız. 21.30'da başlayacak maç palasport roberta serradimigni'de oynanacak. organizasyonun yayıncısı tivibu spor ama hangi kanalından yayınlanacağı şu an bilinmiyor.

  bu arada 2 gün önce ilk maçımızın bugün oynanacağını yazmıştım. şampiyonlar ligi'nde pandemi nedeniyle format değişti. format değişmeden önce ilk maçımızın bugün oynanacağı biliniyordu. ilk grup ile şu an oluşan grupta da tenerife takımı olunca kullandığım program düzeltmemiş. ben de programın azizliğine uğradım. sağ olsun meyyus uyardı. yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim.

  edit: normalde tivibu spor yayınlıyor bu organizasyonu ki bu hafta 5 maç yayınlıyorlar ama bizim maçı a spor yayınlayacakmış. bu maça özel mi yoksa diğer maçlarımız da a spor'da mı olur onu zaman gösterecek.
 • 4
  93-84 kaybettik. daha fazla fark yeriz diye düşünüyordum aslında. oynadığımız oyunla da daha fazla fark yemeliydik. o yüzden sonuç kötü değil ama ligde oynadığımız oyun ve bu maçta oynadığımız oyun iç açıcı değil.

  ribaund alamadık maç boyu. bazen 1 hücumda 2-3 hücum ribaundu aldı adamlar. pota altında çok eziliyor takım. bir de üstüne bu kadar dış şut imkanı verince de kazanmak imkansız hale geliyor. bir tane pivot çözer mi problemi bilmiyorum.

  aslında daryl macon, alex hamilton ve brock motum gayet iyi de oynuyor. johnathan williams kağıt üstünde iyi bir transfer. barış ermiş yine takımı iyi yönlendiriyor zaman zaman. ama takım olarak iyi bir şey çıkmıyor ortaya. geçen senelerde gard yok diyorduk ama bu sene barış da var. yine de takım çok bireysel oynuyor, rastgele hücum ediyoruz. o zaman da sorgulamamız gerekiyor.

  ronald jordan hunter da gerçekten büyük hayal kırıklığı oldu. belki takımdan gönderilir bile bilmiyorum. sahada olduğu zaman savunma zaten 1 kişi eksik oluyor, çok güçsüz ve sezgileri zayıf. hücumda getirisi olması gerekiyordu ama hücumda da rezalet oynuyor. belki oynadığımız oyun da ona uymuyor olabilir bilmiyorum ama hiçbir şey yapamıyor. bu maçta da zaten çok az süre aldı.

  bu maçı kaybederek çok bir şey kaybetmedik. henüz daha ilk maç ama gidişat çok iyi değil. bir pivot transferi şart ama sorunları tek başına çözmez. umarım düzelir ama kısa vadede de olacak gibi durmuyor.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!