• 118
  dün bir başlık altına yazdım silindi üstü kapalı tekrar yazayım bir şeyler oluyor bazı şeylerin olması için de yeni yönetimi beklemek lazım ortaya atılan her isim doğru değil ama bazı isimler doğru.

  kulüp adına kritik bir dönemeçten geçiyoruz pandemi bizim kulübümüze diğer takımlara nazaran ekstra oldukça uğursuz geldi ama 19 haziran akşamından itibaren umarım her şey güzel olacak.

  eğer yabancı sınırı gelirse yani sahada 3 türk oynama zorunluluğu olacaksa eğer hamlelerimizde geç kalmazsak bu konu en çok bize yarayacak hiç şüpheniz olmasın sebebini de aylar öncesinden yazmıştım.

  (bkz: #3023694)
 • 119
  8 eylul'e kadar uzatilmis. demek ki eylul'e kadar transfer beklemeye gerek yok. eylul'un ilk haftasinda ordan buradan adamlar kiralanir gene. sonra onlar takima girecek de duzelecek diye ocak'a kadar bekleyis. ocak ayinda yine onyekuru'nun kiralanmasi.

  --- alıntı ---
  türkiye futbol federasyonu yönetim kurulu aldığı karar doğrultusunda 2021-2022 futbol sezonu 1'inci ve 2'nci transfer dönemlerinin ilan edilen bitiş tarihlerinin birer hafta uzatıldığını açıkladı. buna göre 1'inci transfer dönemi 8 eylül 2021'de, 2'nci transfer dönemi ise 8 şubat 2022'de sona erecek.
  --- alıntı ---
 • 121
  hangi başkan ile ve hangi teknik heyet ile devam edeceğimize göre oldukça farklı, sancılı ve kaotik sonuçlara gebe transfer dönemi.

  bütün olasılıklardan bağımsız açıklanması beklenen alparslan ve aytaç hamleleri ile kadromuzda an itibari ile

  muslera-okan-marcao-luyindama-yedlin-omar-alparslan-taylan-emre kılınç-aytaç-soso-kerem-mohamed-falcao olmak üzere 14 futbolcu olacak.

  bu isimlerden okan yedek kaleci, omar sakatlık sonrası muamma, falcao 2 yıldır herhangi bir kritik anda yok olan konumda, taylan ve kerem ise milli takımda. direkt 11 için muslera, marcao,taylan, mohamed ve rotasyonda kerem, emre ve luyi dışında seviyesi düşük bir kadro var elimizde.

  bu kadroya muhakkak en az 2 stoper (kaan ve mert çetin vb.), bir sol bek (alex moreno ismi geçiyor), bir tane orta saha, bir tane ofansif orta saha (hakan çalhanoğlu gibi), iki tane de hücumcu kadroya katılmalı.

  en makulü ise

  gedson fernandes-opsiyonlu kiralık
  alex moreno-opsiyonlu kiralık
  halil dervişoğlu-bonservis
  hakan çalhanoğlu-serbest
  kaan ayhan-bonservis
  mert çetin-bonservis
  burak yılmaz-bonservis (başka bir alternatif de olabilir)

  elde ki genç hamur bu hamleler ile gerek tecrübe gerekse derinlik kazanacaktır. ama her şeyden önce düzgün bir idari kadro ve başkan gerekiyor. sonrasında da son kontratını imzalayacak bir fatih terim hamlesi gelirse çok güzel olur.

  bakıp göreceğiz...
 • 123
  aldığımızdan çok elden çıkarabildiklerimizi konuştuğumuz bir transfer dönemi olmasını istiyorum. falcao, babel, soso, donk, arda, emre taşdemir, fatih öztürk ilk sözleşmesinden çıkılması gereken arkadaşlarımız. zaten bana göre muslera, lyundama, marcao, kılınç, kerem, mohammed bu takımın as oyuncuları olmalı. gerisini de bir şekilde 30 yaş altı ancak potansiyeli yüksek teknik kapasitesi yüksek en önemlisi taktik esnekliğe açık adamlardan seçilmeli. bir kere herkesin takdiri iyi bir 6 sağlam iki tane 8 ve daha skora yatkın sağ açık şart. biran önce yeni yönetim iş başı yapsa da transfer heyecanına başlasak.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!