• 5
  çok tuhaf şeyler oluyor, çok. mark allen da elendi. üstelik david gilbert karşısında ezilerek 6-1 ile elendi. gilbert da harika oynadı, hakkını vermek lazım.

  ronnie dışında kalan en iyi 16 oyuncu arasında oynanan bir turnuvada sürpriz tabi ki olabilir ama bu kadarı fazlasıyla tuhaf. meydan şimdilik judd trump, john higgins ve mark williams'a kalmış gibi görünüyor ama anlaşıldı ki her şeyin olabileceği bir turnuva izliyoruz, zira trump da son dönemde yeteri kadar iyi değil. eğer judd ve higgins bugünkü maçlarını kazanırsa çeyrek finalde eşleşiyorlar. higgins en son ne zaman trump'ı yendi hatırlamıyorum bile. trump ve mark williams eşleşmelerin ters tarafında, eğer bu ikili finale çıkarsa rüya gibi final olur benim için.

  bugünkü program şöyle;
  16.00 judd trump - shaun murphy
  22.00 john higgins - barry hawkins
 • 6
  judd trump da postalandı. shaun murphy kesinlikle çok iyi bir maç çıkardı yalnız aldığı 6 frame'in hiçbirinde yüksek seri yapmamış olması judd'ın aslında nasıl kendi kendini imha ettiğini gösteriyor. hiçbir şekilde dünya 1 numarasına yakışmayan hata üstüne hata yaptı judd. güvenli vuruşları o kadar kötü o kadar özensizdi ki dışarıdan izleyen birisi bu adam buraların adamı mı diye düşünür. bir lafım da maçı anlatan emre yazıcıol'a. sevdiğim bir adamdır kendisi ama keşke judd'ın son dönemdeki durumunu biraz araştırıp yayına girseydi. judd'ın ne krallığı kaldı ne uçan kaçan bir adam olduğu. halbuki judd iskoçya açık'tan bu yana kararlarında rezil bir durumda idi.