• 4
  fatih terim ve galatasaray üzerinden çok ama çok eleştiri yaptım. özellikle hoca motive olmadığı için şampiyonluğun muhtemel kaybını hocaya yazdım ancak bu sezonu dünya genelinde değerlendirince sanırım biraz haksızlık yapmışım.

  winner oğlu winner real madrid ve zidane kazanması gereken maçı kazanamıyor, şampiyonluğu son 2 hafta fırsatı varken kaçırabiliyor.
  (bkz: 9 mayıs 2021 real madrid sevilla maçı)

  hayvan gibi kadrosu olan juve ve psg kendi liglerinde neredeyse 10 sene sonra şampiyon olamıyor. 3 senedir ortalığı kasıp kavuran liverpool şampiyonlar ligine bile gider mi belli değil...

  bu pandemi sezonunda city gibi sınırsız paran ya da bayern gibi kusursuz işleyen bir makinan yoksa anlaşılan şampiyon olamamak çokta eleştirilip yerden yere vurulacak bir durum değil. hocayı çok eleştirdim ama dünyadaki örneklere bakınca bu konuda haksızlık ettiğimi düşünmeye başladım...
 • 5
  pandemi sebebiyle seyirciden uzak tatsız tuzsuz geçen sezon. her ne kadar şampiyonluk yarışında tepede olmasak da bence yapılanma olarak iyi değerlendirildi ve yeni bir iskelet kurduk. bir kaç dokunuş ve bazı kontratlardan çıkıldıktan sonra geleceğin takımı kurulur. ayrıca takımın büyük maçlardaki performansı da gelecek adına umut verici. demek ki taraftar desteği ve yüksek konsantrasyon ile birlikte güzel günler bizi bekliyor. önceliğimiz iç transfer olmalı.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!