• 480
  (bkz: #2707145)

  okan kocuk ve seri transferleri ile kadromuz 14 yabancı, 23 kişi,28.3 yaş ortalaması ve toplam 37.525m euro maaş ödemesi durumuna geldi.

  maaş durumu olarak gayet iyi durumdayız ancak artık göndermeden alamayacağız şu durumda. ilk gönderilmesi düşünülen oyuncu da şüphesiz ozornwafor.

  artık satma konusunda da adımlar atmak gerek.

  ozornwafor sonrası diagne, kostas, ömer bayram, nagatomo ile mariano-linnes ikilisinden birini de gönderebilirsek yabancı sayımız 9'a , maaş durumumuz da 27m'a düşmüş olacak.

  yerlerine 2 forvet 1 ortasaha 1 solbek bile yeterli olabilir. 4 oyuncu için toplam 13m maaş bütçesi, kişi başı 3m'dan fazla.

  başkanın "maaş yükünü 40m'a çekeceğiz" açıklaması gerçekleşecek gibi duruyor.
 • 481
  alma-satma durumlarını birlikte değerlendirmemiz gereken sezondur.

  alınacakları saydık ama satılacakları da tekrar tekrar hatırlatıp gündemde tutmalı ki unutulmasın. ne de olsa birbirine bağlı iki şeyden söz ediyoruz..

  acil satılması elzem hale gelen isimler;
  (bkz: mariano ferreira filho) *

  (bkz: ömer bayram) *

  (bkz: mbaye diagne) *

  daha iyi bi yedek bulunması durumunda kostas mitroglou

  ve olası emre mor yavda deniz türüç transferinde maalesef yunus akgün * *

  kiralık gitmesi gereken isimler; *

  (bkz: ismail çipe) *

  (bkz: valentine ozornwafor)

  (bkz: celil yüksel)
 • 482
  yakasına nazar boncuğu takılması gereken transfer dönemidir. ilk hazırlık maçımız başlayana kadar bir çok transferi halletmiş durumdayız. yedek kulübesi ve yerli oyuncu anlamında elimiz rahatladı. babel ve seri ile ilk 11'deki eksiklerin bir kısmı tamamlandı. geriye orta alana takviye ve diagne satılırsa yerine gelecek forvet kaldı. ayrıca emre mor transferi de konuşuluyor. bunlara ek bir de orta alana ve stopere yerli takviyerler yapabilirsek tarihimizin en iyi transfer dönemi olabilir.

  (bkz: maşallah)