• 421
  ffp'ye göre an itibarıyla artıda ya da ekside olmak çok da önemli değildir. önemli olan ara transfer döneminden sonra artıda ya da ekside olduğumuzdur. yani 30 ocak'a kadar ekside olsak ve o gün bir oyuncu satsak kulüp için hiç bir sıkıntı olmaz. o yüzden transferleri yapmak için satmayı beklemek zaman kaybından başka bir şey değildir.
 • 422
  süleyman rodop'un direkt olarak kulüp yöneticilerinden aldığı bilgiye göre -5.250.000'da olduğumuz dönem.

  luyindama 5 ve ozornwafor 0.3 ile eksi haneye yazılırken, recep gül'den elde ettiğimiz az miktar farkı 5.250 yapmış durumda.

  ispanyol basınına göre fernando'nun satış fiyatı 4m. buna göre hala -1.250 de olacağız. olay dönüp dolaşıp diagne'nin satışına gelecek başka çare yok.
 • 423
  ffp yarı dönem olarak mı yoksa yıl sonunda toplama mı bakıyor. ben yıl sonu toplamına bakıyor diye düşünüyorum net bilgim yok. diagne ara dönemde de sarılabilir bu noktada. linnes ten 7-8 gelirse belki diagne satışı da daha eliniz güçlü olabilir.

  edit: sezon sonuna bakılıyormuş bilgi veren arkadaşlara teşekkürlerimi yollarım
 • 424
  galatasaray adına güzel bir transfer dönemi geçtiğini düşünüyorum. mevcut yabancı oyuncularda radikal 1-2 kararın daha gelebileceğini düşünüyorum.

  bu transfer döneminde tff'nin kararlarının kritik olduğu gerçeği var. beinsports mevzusunda sıkıntı giderilse bile hala bir pürüz ihtimaline karşın çeşitli şirketler teklif için hazırlık yapıyor. kulüp lisanlarında yapılan çalışmalarda transfer dönemi sonrası konuldu. u21 liginin kaldırılması da çok sayıda oyuncunun takas pazarlığı veya kiralık oyuncu durumlarını doğurdu. bizim beklenen 2000 jenerasyonunda, çok isim kiralık gitmek zorunda. rapor gereği de takasa gitme ihtimalleri var.

  ozornwafor, celil yüksel ve ferhan evren'in kayserispor'a kiralanmasının temel faktörü ortak menajerlik şirketinde olmaları. 3 isim de uzun yıllar formamızı giyebilir ama bugün menajerlik hareketi gibi duruyor. d'vila'nın menajerlik şirketinin oyuncuları. abdussamed karnuçu'nun da kayserispor'a kiralanması muhtemeldir.