• 295
  galatasaray için gönderilmeyen oyuncular göz önüne alınırsa kapanan dönem.

  yerli oyuncu olarak kimsenin adı bile geçmiyor ki iskelet olarak yabancılar üzerine kurulu bir takımız zaten.

  muslera, mariano, donk, marcao, saracchi, linnes, lemina, seri, belhanda, feghouli, jesse, onyekuru, falcao ve andone.

  muhtemelen yabancılarımız bu şekilde olacaktır.

  linnes'in yeterli olmayan perfomansı nedeniyle mariano'nun da takım da kaldığını söyleyebiliriz. saracchi ve linnes sağlı sollu oynadığında neredeyse tüm yük saracchi'de oluyor ve saracchi çok yoruluyor, bu yüzden sağ bek için mariano tercihi çok olası. linnes ise sağ ve sol beki yedekleyecek sanırım.

  diagne ve andone arasında, andone'nin tercih edildiği fatih terim hocam tarafından açıklandı zaten. belki linnes veya diagne arasında bir seçim daha yapılabilir.

  belhanda bahse varım gitmeyeceğim dedi ve bahsi kazandı yüksek ihtimalle. sözleşmesi dondurulabilecek durumda değil. son gün süprizi ile gönderilirse vakit kalmayacağı için yerine transfer bile yapamayız ve sakat luyindama'nın sözleşmesi dondurulmaz belki. maalesef belhanda yüksek maaşı ile kaldı elimizde.

  geri kalan oyuncuların yeri garanti zaten. galatasaray'ın kullanabileceği 500 bin euro var, belki bu para ile yerli oyuncu bakılabilir.

  emin bayram ve işık kaan as kadroya yükselmiş durumda ama donk, marcao ve ahmet çalık ile bu ligde final maçlarından galip ayrılabilmemiz destansı bir şey olur.

  orta saha için ise abdüssamed ve atalay'ın takıma kazandırılması fena olmayabilir.

  emre taşdemir gittiğine göre yerine süleyman luş'u yazabiliriz.

  diagne'yi çöp ettik. stoper yok. orta saha alternatifsiz. 10 numara şüpheli. pek verimli bir transfer dönemi olmadı maalesef. oyuncu satmayı beceremeyen bir yönetim ile bu kadar. öz kaynaklarımıza yani altyapıya yönelmemiz gerekli.