• 288
  çok hızlı başlayıp aniden durduğumuz dönem. tabi ki kendi kendimize kriz yaratıp her şeyi yerle bir etmemize ramak kalmışken transfer falan düşünmedik ama zaman da geçiyor bir yandan. haftaya* mario lemina cezalı ve biz maalesef younes belhanda'ya sabretmek, top kayıplarında kendi kendimizi yemek zorunda kalacağız. donk-ahmet-marcao üçlüsünün oluşturacağı hiçbir ikili tam güven vermiyor., idare ediyor. umarım teknik heyet ve yönetim tekrar bir araya gelip gidecekler-kalacaklar-gelecekler problemini çözerler.
 • 291
  belhanda, n'zonzi ,marino ve yuto gitse...

  stoper ve orta saha gelse...

  neyse rüyadan uyanalım, yuto ve n'zonzi 'yi yollasak bir de stoper alsak kafi olacak dönem benim için. ancak bitmesine çok az kaldı ve hala hareketlilik yok. işin garip yani basında herhangi bir isim bile geçmiyor. geçen senelerdeki transfer dönemlerine göre baya sakin kaldı, sadece galatasaray değil tüm türk futbol takımları da aynı şekilde.
  muhtemelen harcama limitleri ve ekonomik zorluklardan takımlar transfer yapamıyor. biz de limitlere uysak bile başımızda ffp ve yabancı sınırı olduğundan elimiz kolumuz bağlı kaldık. neyse gelenlerden çok gidenlere odaklandığım transfer dönemidir. umarım bitmeden maaş bütçesi ve kadroyu şöyle güzel bir hafiftletiriz.
 • 292
  yaprak kıpırdamıyor. bugün de medyaya stoper isimleri düşmezse endişelenmeye başlayacağım dönem. daha gidecek isimlerle alakalı bile haber yok üstelik. umarım son saatlere kalmadan tüm ihtiyaçlarımızı giderebiliriz. gidecekler gitsin, cesur bir stoper gelsin razıyım. sessizce on numaramızı da uçağa bindiriversek bu hengamede bayram havası yaşarız uzun zaman sonra.