• 380
  2018-2019 transfer sezonu
  paylaş↓
  araştır↓
  ara↓
  işlem↓
  353

  gomis ve garry rodrigues'in satılıp, yerlerine sol kanat olmayan oyuncular almamız gereken sezon. en az 2 mümkünse 3 orta saha merkez ve 1 adet forvet alınmalı. bu 3 orta sahadan biri alınıp direkt kiraya gönderilmeli. duygusallığı bırakıp gerçekçi olmamız gerekiyor. peak değere ulaşan iki oyuncumuz satılmalı. şampiyonlar liginde garry parlar daha fazla paraya gider tezine katılmıyorum ben. çünkü bu takımla afedersiniz italyan ispanyol takımları bizi tokatlarlar oralarda. garry de kendini gösterecek fırsatı elde edemez, ki ben zaten bu sezon potansiyelinin de üzerine çıktığını ve tekrar bu formu yakalayamayacağını düşünüyorum.
 • 381
  2018-2019 transfer sezonu
  paylaş araştır araişlem
  107
  abdürrahim albayrak ve fatih terim'in varlığıyla ince elenip sık dokunan bir süreç olacaktır. abdürrahim bey'in kendisi de basın tribünü adlı programda nasıl transfer yaptığını belirtmişti. hakkımızda hayırlısı olsun.
  edit: imla
  28 mayıs 2018 07:34 ~ 20:57 · muzeci
  ★ paylaş işlem #2429566
 • 382
  (bkz: ne dediler/#2461159)

  son paragrafta hocanın bu döneme dair mesajları var.

  --- alıntı ---

  yine forvete sağda ve solda oynayabilecek rodrigues tipli bir oyuncu almak istiyoruz. bir diğeri, oyunu her iki yönlü oynayabilen hem defansif hem ofansif orta saha olabilir. artı stoper almak istiyoruz. burada carole'nin durumuna gelince, görmek istiyorum. isviçre'de 2 haftalık bölümde hem top idmanlarımız başlayacak, hem de hazırlık maçlarımız olacak. açıkçası görme niyetindeyim. dönüşte de kararımı vereceğim. kalmasını arzu edersek, zaten oyuncumuz. bunu da ilan edeceğiz. orası da yuto ile beraber, sağ tarafımız gibi önemli bir yer olacak sol bekimiz. bu kararın pozitif olması, bir yabancı hakkımız daha var demektir. bunu da forvette kullanacağız.

  donk, selçuk artı fernando, orta sahanın ortasında oynayacak oyuncularımız. oraya pek transfer düşünmüyorum. diğer taraflara düşünüyoruz. bir önemli konu, ikinci kalecimiz bir türk kaleci istiyoruz. olmak zorunda, öyle görünüyor. bu eray olmayacağına göre altyapımızdan 3 kalecimiz var. bunlar bizimle geliyor. bunları hazırlık maçında koyacağım, şans vereceğim. hata yapsalar da devam edeceğiz. bir ikinci kaleci arıyoruz, türk kaleci. temaslarımız da var. yani, allah korusun muslera'ya bir şey olduğu an kayıtsız şartsız güvenebileceğimiz bir tecrübede de olabilir, artı genç yetenekli bir kaleci de olabilir."
  --- alıntı ---