• 11
  boşa çıkan ve takımda görmek istediğim (ve bizim takımımıza transfer olabileceğini düşündüğüm) isimler şunlar:

  jack wilshere: böyle kıpır kıpır adamları seviyorum. hem defansta hem ofansta var olan bir oyuncu. tam aradığımız orta saha profilinde bir tek boyu biraz kısa. uzaktan şutları ve solak olması büyük avantaj. ingilizler ülke dışında pek iyi değiller. kendisinin de ülke dışına çıkacağını zannetmiyorum. biraz joker olarka yazdım.

  asamoah: inter'e gitti deniyor. ama belli olmaz bu işler. gelirse pek çok mevkide alternatifimiz olacaktır. ancak özellikle orta sahada faydalı olacağını düşünüyorum. yine solak bir oyuncu.

  fellaini: mourinho bırakmaz gibi ama bizim ligi donunda sallar. zaten türkiye'ye gelecekse bu şartlarda (olası ceza, mali durum vb.) bizden başka bir takımın kendisini getirmesi rezillik olur.

  milan badelj: italya kalacağını düşünüyorum ve bizim ihtiyacımıza nazaran daha defansif kalıyor. ama çok profesyonel ve kaliteli bir oyuncu. fernando ile lige damga vurabilirler.

  jonathan bamba: muhtemelen çoktan bir takımla anlaşmıştır ama hem yaşı hem de kalitesiyle garry'nin alternatifi olabilecek bir futbolcu. ligue 1'de 6 gol 6 asisti var. fazla da söze gerek yok bence kendisi için.

  bu konu için "daha erken" diyenler varsa muhtemelen dünya futbolu konusunda biraz geri kalmışlar demektir. şimdiden hazırlanılmalı bu tip oyuncular için.