• 1
    basligin adi `2018 - 2019 sezonu ara transfer döneminde satışlardan gelen para` olacakti ama karakter siniri izin vermedi.

    galatasaray taraftarının nerede olduğunu merak ettiği para. duz hesapla yaklaşık 15 milyon € ediyor. belli ki transfer için değil de, başka şeyler için kullanmaya mecbur kaldığımız para (en büyük ihtimal futbolcuların ödenmemış maaşları bu parayla ödendi).

    tek tek kuruşların nereye gittiğini görmek istediğimiz para, çünkü bu taraftarın doğal hakkıdır, büyük katkısı var taraftarın bu kulübe.
  • 2
    tahmin ediyorum borçlara gitmiştir. kısa vadeli borçlar ödenmiştir. çok abartmaya gerek yok . transfer konusunda sıkıntımızın paradan çok görüşmelerde olduğunu düşünüyorum. çoğu oyuncuya belli miktardan fazla para vermek istemiyoruz büyük ihtimalle bu yüzden de imza aşamasına getiremiyoruz. sakin olun ama 6 gün 13 saat içinde transferler gelmez ise o zaman hesaplar sorulur. yönetimi, var olandan fazla bir baskıya sokmak mantıksız zaten baskı altında afallıyorlar. bu baskı daha da artarsa gidip bütün parayı boş transferlere basarlar.