• 524
  dursun özbek'in kafasının hiç çalışmadığının veya galatasaray genel kurul yapısını hiç bilmediğinin göstergesi olan bir seçim olmuştur. bir kaç gün önce şöyle bir entry (bkz: #2328080) girmiştim. benim bile gördüğüm riski göremeyip, seçim sabahı mayıs ayında tekrar seçim sözü vermeyerek son şansını kaybetmiştir. he iyi yapmıştır o ayrı konu ama böyle bir adamın 2,5 kulübü yönetmesi de bizim ayıbımızdır.
 • 525
  hiç beklenmedik şekilde tokatı vuran genel kuruldur. benim hiç umudum yoktu ve beni yanılttıkları için teşekkür ediyorum.
  galatasaray,kimsenin tekeli olmamalı. halktan gelen takımın halkın ve taraftarın sözünü dinlemesi önemli. ama zamanında dursun özbek gibi birini seçtikleri için neredeyse 3 yılımızı yediler. umarım yeni dönemlerde daha akıllı ve daha mantıklı hamleler yaparlar. özellikle, galatasaray'ın inanılma bir taraftar potansiyeli var. bunu değerlendirmeleri lazım.
 • 533
  söylenecek hemen her şey burada sayfalar boyunca söylenmiş, şahsen üzerine koyacak fazla da bir şeyim yok. 113 yıllık tarihimizin yaklaşık 3 sene boyunca en basiretsiz, en rezil, en ezik, en başarısız, en çıkarcı, en kötü yönetimine maruz kaldık. 20 ocak 2018 itibariyle bu kötü dönem tarihin kara sayfalarına gömüldü.

  bu bir demokrasi şöleniydi. çünkü burası galatasaray. burası ülkenin en büyük kulübü. ne bir kişinin ne de bir zümrenin tekelinde hareket etmez. bağımsızlık ve başarının iliklere kadar işlendiği ve gelecek nesillere aktarıldığı oluşumun varolduğu yerdir galatasaray. canımsın galatasaray. seviyorum seni !
 • 535
  rektaşlarım!
  bugün galatasarayımızın dursun'dan kurtuluşunun birinci gün dönümü olduğu en büyük bayramdır, kutlu olsun!
  bugün camiamızın bir ferdi olarak, bu kutlu güne kavuşmanın en derin sevinci ve heyecanı içindeyim.
  renktaşlarım!
  az zamanda çok ve büyük işler yaptık. bu işlerin en büyüğü, temeli, tostos'un gönderilmesidir. bundaki muvaffakiyeti, galatasaray'in ve onun değerli taraftarlarının bir ve beraber olarak, azimkârane yürümesine borçluyuz. fakat yaptıklarımızı asla kâfi göremeyiz; çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz.
  kulübümüzü, dünyanın en mamur ve en mükemmel kulüplerinin seviyesine çıkaracağız. takımızi, en geniş, refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. winner kültürümüzü, manchaster city seviyesinin üstüne çıkaracağız. bunun için, bizce zaman ölçüsü, dinozor kitlenin gevşetici zihniyetine göre değil, gençlerimizin sürat ve hareket mefhumuna göre düşünülmelidir. geçen zamana nispetle daha çok çalışacağız, daha az zamanda daha büyük işler başaracağız. bunda da muvaffak olacağımıza şüphem yoktur.
  çünkü, galatasaray camiasının karakteri yüksektir; taraftarlarımız çalışkandır, zekidir. çünkü, rentaşlarımız birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir. ve çünkü, camiamızın yürümekte olduğu terakki ve zafer yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, renklere olan sevgidir. şunu da ehemmiyetle tebarüz ettirmeliyim ki, yüksek bir insan cemiyeti olan camiamızın tarihî bir vasfı da, başarıları ve zaferleri sevmek ve onda yükselmektir.
  ne mutlu fikri hür, vicdanı hür galatasaraylıyım diyene!