2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Hafta Karşılaşması
22:00 Red Bull Arena
2 - 0
  • 38
    leipzigin bundesligadaki zorlu maçlarını düşünerek rölantide zorlanmadan geçtiği maç..

    başakşehir’in tek avantajı yaşla gelen tecrübesi olmasına rağmen, rakibin sol bekinden 2 gol yeme acemiliğini gösterdi. sol bekin 2 gol attığı hiçbir maç hatırlamıyorum.

    maç sabaha kadar oynansa başakşehir gol falan atamazdı. seyircisiz, ruhsuz, köksüz, sunni takımdan bu kadar işte.. tanınmayan kapalı kutu ve tecrübe avantajını da kaybettiler böylece. şu maçı seyreden rakipler hemen kendilerine karşı yenme şablonunu çıkarmıştır. umarım gruptan çıkma diğer rakipler için gol averajına kalmaz. yoksa son maçları farklı kaybederler.

    okan buruk neden büyük bir takıma antrenör olamayacağını bir kere daha gösterdi. sahanın kenarında güven veren bir duruşu yok, enerji yok, akıllı müdahale yok, hırs yok, liderlik yok. tabii son dakikada dembabayı ileri at, doldur boşalta dönme stratejisi var. ezberden , hangi maç olursa olsun, rakip kim olursa olsun. . türkiye’de kollana kollana , önü açılarak, stresten uzak, bol transferle kolay. takke düştü, kel göründü. şampiyonlar ligi maçları neden okan buruk’un galatasaray’a gelmeyeceğini uygulamalı gösterecek. konu yenmek yenilmek değil, yoksa bütün takımlarımız yeniliyor, konu o güveni, şahsiyeti ve liyakatı verememek.