• 1
  harden'ın penetresi sırasında ingram'ın yaptığı faul ve sonrasında gelişen olaylar neticesinde chris paul, brandon ingram ve rajon rondo'nun atılmasına sebep olan kavganın çıktığı maçtır.

  lakers sezona 2'de 0 ile başladı ve takım savunması adına söylenebilecek pek bir şey yok. hele de dış şutları hiç savunamıyorlar. houston'da da durum çok da farklı değil fakat cp#3, harden ve onlara eklenen melo parçası onları çok daha oturmuş kılıyor.

  maç sonucu houston rockets 124-115 los angeles lakers

  kavga linki: https://www.youtube.com/watch?v=0YcflaFS7UU

  maçın geniş özeti: https://www.youtube.com/watch?v=2jKpMS2e6UE
 • 2
  harden'ı sinirlerine hakim olamayarak iten brandon ingram'ın gerdiği ortam rajon rondo ve chris paul arasında geçen trash talk'la beraber yumruklara uzandı fakat brandon ingram çok alakasız saldırdı paul'e. senin derdin harden'la değil miydi oğlum ne diye uçtun herifin suratına çaktın yumruğu?

  mike d'antoni maç sonu röportajında rondo'nun paul'e tükürdüğünden emin olduğunu ve çizgiyi aşan bu durumdan sonra olaylarının yaşandığını söylemiş.
  konuyla ilgili d'antoni yorumu şurada... https://youtu.be/rqXK03jIAbw?t=374 yorumdan sonra gelen görüntülerde de chris paul suratını silip ardından rondo'nun suratını parmaklamaya başlıyor sanki.

  emin olduğum bir şey varsa o da chris paul'ün bunun altında kalmayacağı.

  iki takımın bir sonraki karşılaşmalarını ciddi anlamda merak ettiren kavgaya ev sahipliği yapmış maçtır. sıradaki maçları aralığın 13'ünü 14'üne bağlayan gece yarısı tsi 3:00 sularında rockets'ın evi toyota center'da oynanacak.

  (bkz: 13 aralık 2018 houston rockets los angeles lakers maçı)
 • 3
  ingram şekil şükül yapacağına gitsin savunma öğrensin dediğim maç. bütün maç lebron'la hiçbir şey savunamadılar.

  bu arada javale iyi performans verir, kcp'den adam olmaz düzgün şutör lazım dedim. iki maçta da öyle oldu. takım playoff'ta üç beş bir şey yapmak istiyorsa bir yerden uzun yedeği ve düzgün şutör bulmalı. lebron şu an standartına göre çöp oynuyor, ilerde şut ritmi bulmaya başlasa da yetmeyecek. zaten şampiyonluk iki süperstarsız imkansız hale gelmiş durumda. yaza artık kimi araklarlar bilemem.

  edit: aha görüntü geldi, hakkaten tükürmüş rondo.
  https://instagram.com/p/BpM6HHYFs0x/