seçim sonucu
 • 62
  eşref hamamcıoğlu, burak elmas veya bir başkası... galatasaray’da başkanlık yapıp da şampiyonluk görmeyen birisini görmedim kendimi bildim bileli. duygun yarsuvat bile kısacık dönemine bir lig kupası sığdırdı zira. yeterki işleyişi ilginç hamleler, denemeler yapıp bozmasınlar. galatasaray bu memleketin ruhani lideri, doğal favorisidir hep. televizyonlarda, sanal ortamlarda değişik mevzulara girmeyip herşeyi olağan akışına bırakan kim olursa olsun o başarılı olacaktır.
 • 63
  galatasaray tarihi için önemli bir toplantı olacaktır. bir kaç seferdir ayağımıza rakiplerle fark açma olanağı geliyor ancak gerek yönetim kabiliyetsizliği gerekse merkezden(!) izin verilmemesi nedeniyle bu olayı başaramıyoruz. umarım kim başarılı olacaksa o gelir. şahsi kanaatim seçime en iyi hazırlanan burak elmas. içime siniyor mu derseniz gönül rahatlığıyla evet demem ancak mevcut adaylar içinde parlayan bir tek kendisi var.
 • 66
  hiçbir bilgi ve veriye sahip değilim. yarışın eşref hamamcıoğlu ile yiğit şardan arasında geçeceğini düşünüyorum. son dakikada birleşmeler olmazsa liseci ve fatih terim endeksli oyların bölünmesi sebebiyle farklı tarafta yer alan yiğit şardan’ın kazanma ihtimalinin daha yüksek olduğunu tahmin ediyorum. adaylardan kim kazanırsa kazansın kulübümüz için çok parlak bir gelecek göremiyorum. eğer seçim tahmin ettiğim iki aday arasında geçerse gönlüm bir tık daha, kötünün iyisi olarak yiğit şardan’a yakın.
 • 67
  hicbir kongre bende bu kadar heyecan oluşturmamisti. galatasaray'ımızın en zor zamanı denebilecek bir zamanda özellikle ekonomi anlamında bu heyecanı yasatanilen iki adayburak elmas ve metin özturk barındıran bir seçim.

  kalbim burak elmas'tan yana ve inşallah kazanacak bizleri ekonomi, sportif başarı,organizasyonel anlamda zirvelere kosturacaktır.
  (bkz: kırmızı herkes kırmızıyı görsün)
 • 69
  galatasaray'ın yeni başkanını belirleyecek genel kurul.

  heyecanlı geçecek, hop oturup hop kalkacağımız, eurovision gibi sıralamanın sürekli değişeceği bir genel kurul.

  rekabet ve heyecan sevenler için mutlaka takip edilmesi gereken bir yarış.

  ben burak elmas'ı ilk adaylığını açıkladığı aralık ayından beri destekliyorum.

  o nedenle yarın için eski açık kırmızı desene diyorum.

  kalın sağlıcakla.

  edit: sandıkların açılmasını çereziniz ve içeceğiniz ile takip etmeniz tavsiye edilir.
 • 70
  öncelikle mustafa cengiz yönetimi'nin sona ermesiyle galatasaray'ın düşman işgalinden kurtuluşu olarak her yıl kutlanabilecek seçimdir. tabi bunun için cengiz ve polat kalıntılarının yer alıp desteklediği yiğit şardan'ın falan sandığa gömülüp burak elmas'ın başkan olması gerekiyor. gerisinden ben ümitliyim, güzel günlerin geleceğini umuyorum. planları, projeleri, yüksekten uçmayan söylemleriyle burak elmas en iyi aday olarak gözüküyor.

  sarının yanına en güzel kırmızı olur diyip rengimizi de buraya bırakalım.

  not: mustafa cengiz ve yönetimi ihraç edilip yargılanmalıdır.
 • 72
  bir an önce bitmesini dilediğim toplantıdır. çünkü gün geçtikçe daha saçma ve anlamsız bir hal almaya başladı bu süreç. arkadaşlar, herkesin kendisine göre doğrusu olabilir, biri farklı bir sebeple bir adayı desteklerken öbürü daha başka bir sebeple farklı bir adayı destekleyebilir, burada aslolan galatasaray menfaatlerinin üstte tutulması, seçimden el ele, kuvvetle birlikle çıkabilmektir. neler görüyoruz biz gözlerime inanamıyorum, günlerdir hainlik, ihanet, şu olursa bittik, bu olursa battık, askıya alırım galatasaraylılığımı, sen galatasaraylı olamazsın, bu olamaz falan filan. size mi kaldı yahu milletin görüşünü yargılamak, yeter artık ya, hepimiz galatasaraylıyız kardeşim, farklılıklara saygı ali sami yen beyden bu yana bizi biz yapan en önemli unsur değil miydi, hani galatasaray başkaydı, biz övünürdük kulübümüzün demokrasi anlayışıyla, ne oldu bize? yakıştı mı bu süreç bize diye herkesin kendisine samimiyetle sorması gerektiğini düşünüyorum. şimdi yarın sayın hamamcıoğlu veya sayın şardan başkan seçilse kıyamet kopar sosyal medyada. adayların bazılarından da tebrik etmeyen, tavır koyan anlayış görmemiz olası olur(diğerleri için de geçerli bu durum örnek amaçlı yazdım). peki bu yakışır mı bize? hayır, galatasaray değerleri gereği beş adayın kol kola girip birlik görüntüsü vermeleri gerekmektedir.

  bahsettiğim kenetlenme görüntüsü verilmezse ister sayın elmas isterse de sayın şardan kazansın, sonunda başarılı bir yöneticilik götürmeleri zor olur. dolayısıyla bizim derhal silkinip, özümüze dönüp, galatasaraylı kimliğimizi hatırlamamız gerekmektedir. şahsi fikirlerimi ifade edersem de, metin öztürk ve ibrahim özdemir'in söylemleri ve ayrıca yönetim kadrolarını düşünürsem kendilerine sıcak bakmıyorum. diğer adaylar için herhangi bir şey söylemeye gerek duymuyorum, hepsi kazanmaya değerler benim nezdimde. elbet benim de bir tercihim var ama kongre üyesi olmadığım için çok da değerli değildir herhalde bu görüşüm.

  son söz, kazanan galatasaray olsun.
 • 73
  halen başkan adayları arasında kararsız olan kulüp üyelerimizin olduğu seçim.

  değerli kulüp üyesi abilerim, ablalarım, kardeşlerim.
  ben yaklaşık 2 aydır bu seçimle yatıp bu seçimle kalktım, tüm başkan adaylarının tüm toplantılarını (kaçırdıklarımın tekrarlarını) izledim. hepsinin projelerini elimden geldiğinde öğrenmeye çalıştım, ne yapacaklarını ne yapamayacaklarını anlamaya çalıştım. şu son 2 ayımın tamamı bu seçim için uğraşarak geçti.

  sorun şurada: benim bir oy hakkım yok!

  sizin oy hakkınız var ve halen adayların saçma sapan manüplasyonlarına kanıyorsunuz! halen "daha kararımı vermedim ya" tipinde dolanıyorsunuz!
  galatasaray tarihinin belki de en önemli seçimine gidiyoruz, belki tüm galatasaray'ın geleceği bu seçimde vereceğiniz oylar ile belirlenecek, siz halen 5 başkan adayı arasından birisine karar verememişsiniz "birisi gelse kandırsa da ona oy versek" diye bekliyorsunuz.

  galiba bizim sizden beklentimiz çok yüksekmiş ya. çok zor olmasa gerek "fikri hür vicdanı hür" mantığını gerçekten yaşatabilmek!
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!