• 88
  tamamiyle ilüzyon. fenerbahçe'nin topla oynama oranı %76, gazişehirin %24. fenerbahçe 736 pas, gazişehir 226 pas, fenerbahçe 19 şut, gazişehir 4 şut, fenerbahçe'nin şut isabeti %47, gazişehirin %0, jailson 113 defa topla buluşmuş ve pas yüzdesi %94 falan filan. bu istatistikler as takımla yedek takım arasında yapılan maçta olmaz. sevinsinler bakalım. ilk sert maçta yıkılacaklar.
 • 89
  maçın böyle bir skorla bitmesine, hakem hatalarından bağımsız olarak, sevindiğimi söylemeliyim. zira bu tür galibiyetler görünen sıkıntıları ortadan kaybeder. oluşan uçuyoruz, süperiz havasına bakarak bunu anlayabiliyoruz. ilk yarı sonunda kendileri ile aramızda 6 - 10 puan fark olacağını öngörüyorum.
 • 90
  maçı izlemedim ama hakem hatasıyla 2 adet gol atı fenerbahçe. sezon açılışı ve geçen sezon aldıkları sonuçlar sebebiyle ekstra motivasyon ile maça çıktıklarını gördüm. ama bence hiç boklamaya gerek yok, adamlar öyle böyle 5 adet gol attılar. hırslarını sahaya ve skora yansıttılar. önemli olan, bunu sezona yayabilecekler mi göreceğiz yoksa rakibin güçsüzlüğünden kaynaklı bir durum mu!

  not1: akşam yaşanan hakem kaynaklı durum galatasaray maçında yaşanasaydı ortalık yangın yeriydi. i*ne basının dötü başı oynamadan durmazdılar.
  not2: emre *elözoğlu çok çirkin adammışsın. bir kez daha kanıtladın. teşekkürler.