• 13
  büyük ihtimal hoca younes belhanda'nın yokluğunda daha önce olduğu gibi sofiane feghouli' yi oraya kaydıracaktır. onun boşalttığı bölgeye garry rodrigues, garry'nin boşalttığı bölgeye sinan gümüş hamlesi bekliyorum hocadan. hangi 11 çıkarsa çıksın kazanmalıyız başka yolu yok. devamındaki bursaspor, karabükspor(d) ve konyaspor maçları bence tertemiz 9 puan. böylece 5 maç üst üste kazanmış olur ve kadıköy'e hem moralli hem de puan farkı ile gideriz. beraberlik bile bize yarar o saatten sonra. inşallah da kazanıp, rakiplerin umudunu o maçla beraber bitireceğiz.
 • 15
  ne zaman bir şekilde kazanmamız lazım desem kaybettik. bu sezon oynadığımız birçok kırılma malında kaybettiğimiz gibi. sivas, malatya, trabzon, beşiktaş vb. bu da öyle bir kaçtır. ama artık bunuda kazanılıyorlarsa şampiyonluk hayali kurmamıza hiç gerek yok. oyunu kazanıp kazanmamak zerre umrumda değil ama 3 puanı kazanmak çok önemlidir.
 • 17
  özellikle deplasman maçımız olması sebebiyle iyi oyunla alacağımız bir 3 puan; yalnızca 3 puan değil, psikolojik üstünlüğü de ele geçirmemizi sağlayacaktır. sivas maçında (bkz: 4 şubat 2018 sivasspor galatasaray maçı) elimize geçen fakat değerlendiremediğimiz bu fırsatı pazar günü hakkını vererek iyi oyunla değerlendirmeliyiz. kasımpaşa'nın zor bir takım olduğunu düşünmüyorum fakat kendine çok güvenmenin de hata getireceğine inanan biri olarak tedbiri elden bırakmamamız gerektiğini düşünüyorum. fenerbahçe maçına kadar fire vermezsek arkası gelecek gibi geliyor bana. hedef 21 yolunda kayıpsız atlatacağımız bir deplasman olsun inşallah.
 • 21
  kasımpaşa'nın tehlikeli kanat oyuncularını durdurmayı başarısızsak pozisyon dahi vermeden maçı bitirebiliriz. belhanda'nın haksız yere olmayışı yaratıcılık anlamında bizi yaralayacaktır. ancak yerine tolga'yı oynatarak çalışkanlığımızı artırabilir ve kasımpaşa'nın oyununu bozabiliriz. ben açıkçası kolay bir maç beklemiyorum ama galibiyet alacağımıza da inanıyorum.
 • 23
  5 gün kalan maç.

  https://mobile.donanimhaber.com/...2e1cdcf8595699b2.jpg

  rakibimizi tanıyalım diyerek biraz kasımpaşa'dan bahsettim,

  (bkz: kasımpaşaspor/#2350268)

  bu maçta ceza ve sakatlıklar sebebiyle sağ ve sol bekte bek orijinli oyuncular oynamayacak. en önemli avantajımız da hızlı beklerimiz ve hızlı kanat oyuncularımız. özellikle sağ bekte genç onur ural oynarsa sol kanattan yardırmamız lazım.

  bizde belhanda kırmızı kart, fernando ve denayer sakatlık sebebiyle olmayacak.

  fatih terim belhanda'nın yokluğunda feghouli'yi o bölgeye çekip sinan gümüş ya da yasin öztekin'den faydalanacaktır. tabii tolga ciğerci'yi oynatıp ileride basayım hesabı yapmadıysa...

  ben ne olursa olsun bu maçta garry'nin veysel sarı'nın savunmadığı kanatta oynaması taraftarıyım. yüksek ihtimalle de sol kanatta oynayacak.

  fatih terim yasin yerine sinan gümüş'le başlamalı, gerekirse yasin'i sonradan oyuna almalı. sinan'dan bu maçta ceza sahası yayı civarından sürpriz bir gol bekliyorum.

  bir de selçuk inan'dan bir frikik golü gelebilir. çok sık faul yapıyorlar.

  maç analizi dışında 4 maçlık hedef fikstürümüzün kağıt üzerinde en zor maçı. bu maçı kazanırsak liderliğimizi perçinler, sonraki hafta bjk-fb oynarken, evimizde bursaspor'a karşı 45 bin kişi bambaşka bir havayla çıkarız.

  yeter ki şu maçı bir kazanalım...

  (bkz: hedef 21)

  sen şampiyon olacaksın!
 • 25
  rakibimizin sağ ve sol beklerinde 1. sırada tercih edilen oyuncular oynayamayacağı için, fatih terim' in çift forvetle sahaya çıkacağını düşünüyorum. kasımpaşa'lı bek oyuncuların ters kademelerde sıkıntı yaşayacağı kuvvetle muhtemel. bek ve kanat oyuncularımızın bu maçta yapacağı ortalarla birlikte eren veya gomis'ten kafa golü bekliyorum.

  skoru bulup koruyabilirsek, ikinci yarı eren-yasin veya eren-sinan değişikliği ile iyice açılacak olan kasımpaşa karşısında en az 2 farklı skorla galip geleceğimiz maç olacaktır.