• 4
  kolay geçmesi gereken maç federasyonun hinlikleriyle zor geçecek. as oyuncuları dinlendirmek zorunda kalacağız. buna taraftar olarak bile doğru düzgün itiraz etmedik. yönetim ve teknik direktörlerimizin tarzı değil. artık tarafsız kurum kalmadığı ortada. 6 günde 3 maç gibi son zamanlardaki en sıkışık lig-kupa fikstürü var. ortada geçerli bir sebep de yok. bjk-fb kendi arasında oyanayacaklar ve bunun bizim lehimize olduğunu bildikleri için böyle bir ayarlama yaptılar. onlar 8-9 günde 3 maç yapacaklar. eğer düzgün bir fikstür belirlenseydi dezavantajlı duruma düşen onlar olacaktı. oyunu kuralına göre oynamak gerçekten çok zor bazıları için.
 • 5
  şampiyonluk yarışı veren takımlar arasında en dar kadroyla oynayan takım olarak, hakikaten çok anlamsız yerde bizi sıkıştıran maç olmuştur. önemsememe gibi bir durumumuz da yok, tüm kupaları kazanmaya oynarız ve buraya kadar gelmişken, finalde ezeli rakiplerimizden biriyle oynayıp bir darbe de orada vurma şansını tepmeyeceğiz. allahtan ilk maç avantajlı skoru alabildik de bir nebze yedek çıkma lüksümüz var. okan efendi tudor açıklamasından sonra arena'ya gelecek ilk kez, bakalım mutlu olacak mı fatih hoca'yı kenarda görmekten, hakem tacı yanlış verdi diye üstünü başını yırtacak mı yine? eski oyuncularıyla arasını en kötü tutan taraftar biziz açık ara, ama cidden bizim eski oyuncularımızın da yüzde sekseni maşallah...

  neyse, maça dönecek olursak, şöyle bir 11 mantıklı olabilir :

  carrasso
  linnes-maicon-ahmet-lato
  tolga-selçuk
  yasin-belhanda-sinan
  eren
 • 6
  kendi evimizde 2-1 lik bir skor avantajıyla oynayacağımız maç. hiç gerek yok riske falan. sür abi yedek takımı. baktığında yedeklerin iyi olmasa bile akhisar karşısında çok ezilecek oyuncular yok.

  hatta çıkar u20den u21den oyuncuları, onları da dene. artık son viraja girdik sayılır, hiçbir hatanın telafisi yok bu dönemde.