• 66
  çift forvet ile çıkmazsak kesinlikle ite kaka beraberlik alacağımız maç olacaktır. he klasik dizilş ile çıkılıp kazanılabilir mi? kazanılır ama bizim kadroumuz 433 sistemine uygun değil. sadece dizilişe değil sistem de uygun değil. o sistemde hızlı delici kanatlar olmalı. biz de yok. emre mor var o da uzun süredir olgunlaşmamış bir meyve durumda.

  o yüzden ben olsam böyle bir 11 ile çıkarım,

  -----------------------muslera-------------------------

  lemina------luyindama---------donk--------marcao

  feghouli------------nzonzi----------seri--------babel

  ————-—---falcao——---——andone——-------------
 • 68
  kesinlikle emre moru denememiz gereken mac. deplasmandayiz, genelde hucum eden degil bekleyen taraf olacagiz. bu kağnı hiziyla hucum etme yontemimizle rakibe gol atmamiz cok zor. emreyle ani ataklarda top tasimaya calisabiliriz. ve tabiki falcaoya cok is dusuyor. muhtemelen 1 veya 2 pozisyon bulacagiz. bu pozisyonlardan birini gole cevirmesi lazim. yenilmememiz demek grup 3.su olmamiz demek nerdeyse. bu macin onemini ve degerini bilerek akilli oynamamiz lazim. umarim gecen seneki gibi bir baslangic yapabiliriz sampiyonlar ligine, zor ama burasi galatasaray diyerek umutlari taze tutalim.
 • 69
  bana göre feghouli ortada ve kanatta emre mor olarak çıkacak takım. nzonzi seri ikilisi de oynar. 14 eylül 2019 cercle brugge club brugge maçında brugge beklerini görmüştür hoca.

  lemina hazır değil henüz. seri de hazır değildi. ama nerdeyse 1 ay olacak kırmızı yediği maçtan sonra. toparlamışyır herhalde şimdiye. emre mor deplasman oyununa daha uygun futbolcu. hızlı adam lazım.
 • 70
  öncelik madrid ve psg, brugge ile oynayacakları 4 maçın en az 1 in de puan kaybı yaşayacaklar. brugge öyle çok basit bir takım değil.

  lucescu oyunu oynayıp, deplasmanlarda yenilmeyen ve kendi evinde yenen bir takım hürriyetine bürünürsek gruptan bile çıkarız. kimse karalar bağlamalısın liverpool roma barcelona lı gubumuzdan daha zor bir grup değil bu grup. elimizdeki kadro ve teknik ekip o zaman ki kadroya göre daha iyi. (not o gruptan çıkamamıştık ama çıkmayı hakeden taraftık)

  brugge maçında akan oyunda pozisyon vermezsek, illa ki bir gol bulabileceğimizi ve kazanacağımızı düşünüyorum. akan oyunda, deplasmanda her zaman olduğu gibi pozisyon verirsek beraberlik ya da yenilgi olur bizim için.
 • 75
  şöyle bir kadro beklediğim karşılaşma

  https://galatasaray11.com/55199

  eğer belhanda oynayamayacak durumdaysa şöyle bir 11 olabilir. bu orta sahanın ilk defa beraber oynaması biraz korkutsa da beraberlik alabileceğimizi düşünüyorum. lemina hazır olmadığı için ortada sosoyu kullanıp sağ kanada emre ilk 11 başlayabilirmi diyede düşünüyorum ama emrenin buna hazır olup olmadığından emin değilim, ona hoca karar verecektim hakkımızda hayırlısı olsun galibiyet istesem de beraberlikte çok kötü olmayacaktır.
 • 76
  yüksek ihtimalle topu brugge' a bırakarak oynayacağız.

  kompakt bir şekilde kalıp, duran top savunmasında hata yapmamız önemli olacaktır. iki bekimiz de şampiyonlar ligi arenasında birebir kalırsa zorlanacaktır. bu sebeple orta sahadan yardım almaları ve stoperler kademelerine dikkatli bir şekilde girmesi gerekiyor.

  hücum sahasında ise yakaladığımız geçiş oyunlarını değerlendirme üzerine olacaktır diye tahmin ediyorum. kadro yapımız geçiş oyununa çok müsait olmasa da bizim için daha sağlıklı tercih bu olacaktır. babel, falcao ve feghouli gibi yetenekli ayaklarımızın yakaladığı pozisyonları yüksek oranda skora çevirmesi gerekiyor.

  önde oynadığımız anlarda basit hata yapmamaya özen göstermeliyiz. çünkü brugge oldukça atletik bir takım ve rakip kaleye hızlı bir şekilde inebiliyorlar. özellikle mariano ve nagatomo' nun arkasına atılacak toplara çok dikkat etmeliyiz.

  belhanda oynayamayacaksa, bekleri korumak için 4 - 4 - 1 - 1 ve 4 - 4 - 2 karışımı bir taktik ile çıkabiliriz diye düşünüyorum.

  ----------------- muslera ----------------
  mariano - luyindama - marcao - nagatomo
  feghouli - nzonzi - seri(lemina) - ömer bayram
  --------- falcao ------------- babel -----------

  edit: düzeltme
 • 79
  ister 3 lu oynayalım ister cift forvetli sistemle oynayalım. tek istegim 4141 gibi hic bir zaman oynayamadigimiz o sistemle oynamayalim. grubun en kritik maci bu maç. 1 puan bizi 3.luge galibiyet ise 2.lige götürecek bir sonuc olmasi muhtemeldir. hocamiz sever buraları biz severiz buraları artık ozumuze donelim alip gelelim su bruggeden puanlari
 • 81
  bu maçtan 3 puan ile dönersek çok pozitif bir ortam oluşacaktır. beraberlik ise üçüncülük ihtimalimizi yükseltir, tabii bu tempo ile böyle bir takımla oynamak zor gözüküyor ayrıca net bir mağlubiyet alırsak bence avrupa defterimiz resmi olmasa da kapanır yani geleceği etkileyecek takıma özgüven kazandıracak çok önemli bir maç. bu takım artık deplasmanda fark yaratmalı o maç bu maç mı göreceğiz.