2022-23 UEFA Avrupa Ligi Play-Off İlk Maçı
22:00 Franz Horr Stadion
0 - 2
  • 14
    fenerbahçe kasımpaşa ile oynuyor "bu maçı ciddiye almayın" denilerek geçiştiriliyor, austria wien ile oynanınca da aynısı deniliyor. fenerbahçe kaybedince mi o maç kıyas kabul edilecek? kazandıkça hakem deniliyor, rakip şöyle deniliyor. adamlar futbolun gerekenini yapıyor. eğer bu tarz ali koç tipi bahanelere sarılırsak gerçeklikten koparız.

    neredeyse aynı zamanda gelen jesus ve okan hocanın takımları arasındaki fark gözle görülür şekilde meydanda. ya türk hocalar sabır dileyip, zaman istiyor ya da torrent kalibresindeki adamlar bunu dile getiriyor. ya da işte çıkıp gerekeni yapan hocalar da kendini bir şekilde belli ediyor. kendimizi kandırmaktan vazgeçmek lazım. "ya tutarsa?" fikriyle galatasaray torrent ile yaptığı hatayı okan hoca ile tekrarladı.

    bu arada da fener 0-2 yaptı. wien 10 kişi oynuyordu.
  • 15
    iyi golcü ve iyi stoperi olmayan güçlü bir takım fenerbahçe. bunun yanı sıra çok iyi bir hocası var. yıllardır kariyerini, takımlarını takip ederim başarılı olmasının önündeki en büyük engel geçmiş yılların getirdiği olumsuz iklim. rakip küçümsemek bize yakışmaz, akıllıca da değil. bizim önümüzde olduklarını ise düşünmüyorum, en azından şimdilik.
App Store'dan indirin Google Play'den alın