• 18
  trabzonspor'un takım boyunu çok fazla uzattığı ve orta sahayı rakibe verdiği maç. yeni stoper tandemi mi buna sebep oldu yorgunluk mu bilmiyorum ama, geçen sezondan farklı bir görüntü vardı sahada. tabi ortada yusuf'un olmaması, atakların hızlı sonuçlanmasına ve pas oyunundan geçiş oyununa doğru bir meyil de oluşturuyor olabilir.

  ne olursa olsun tarafsız gözle izleyince göze hoş gelen futbol oluyor. ünal hoca geçen sezon çözdüğü gibi bu sezon da takım boyu mevzusunu çözemezse şampiyonlukta iddiali durumda olamazlar.
 • 19
  trabzonspor yeni bir takım. birbirlerine uyum sorununu atlattıklarında canavar gibi bir takım olacaklarının sinyalini veriyorlar. yalnıznbu kasımpaşa maçını arayacaklardır. aynı bizim gibi kolay bir deplasmanda puan bıraktılar.

  kasımpaşanın geçen seneden tek farkı küme düşen bursadan aldıkları aytaç ve yusuf. kasımpaşa'nın tek artısı ne yaptığını bilen bir teknik ddirektörleri var. kemal özdeş olmasa bu sene küme adaylarımdan birisi olur kasımpaşa.
 • 22
  ünal karaman'ın takım bitmiş haldeyken son değişiklik hakkını dakika 87'de kullandığı maç. obi mikel bile ilk yarıda fiziksel olarak hazır olmadığını belli etmiş ancak devre arası yerine dakika 55-60 gibi oyundan çıktı sanırım. takım ne kadar yakın zamanda maç oynadığı için yorgun olsa da kasımpaşa'yı bence rahatlıkla yenebilirlerdi. ünal karaman değişiklikler konusunda baya geç kaldı.