• 9
  10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı'ndan sonra oluşturulmaya çalışılan algıdan dolayı kasımpaşa'lı oyuncuların hakeme duygu sömürülerinde şanslarını sonuna kadar kullanacaklarını sanıyorum. en ufak şeyde deliler gibi itirazlar edecekler, en ufak dokunuşta mermi yemiş gibi kıvranacaklar vb.

  bu maça atanacak olan hakem çok önemli. bakalım kimi atayacaklar. tahminim ali palabıyık'ı atarlar gibi geliyor. ali'yi fenerin maçına da atayabilirler. bu hakemin iki takımdan birinin maçına atanacağını kesin gözüyle görüyorum.
 • 14
  14 şubat 2019 galatasaray benfica maçının olası yorgunluğu nedeniyle beklediğimizden daha zor geçeceğini düşündüğüm maçtır. kasımpaşa berbat durumda ancak biz de yorgun bir halde bu maça çıkacağız. ilk yarıda işi bitirmemiz lazım. ikinci yarıda da idare ederek maçı tamamlarız.

  kasımpaşa defans yapmanın ne demek olduğundan bir haber şekilde futbol oynuyor. zaten diagne'i kaybetmelerinin ardından da gol atmakta da çok zorlanıyor. kağıt üstünde ağır favori görünüyoruz şu durumda ama yine ciddiyeti elden bırakmamak lazım.

  bu maçın temel önemi malum başakşehir ile olan puan farkı. eğer bu maçı kazanırsak başakşehir antalyaspor deplasmanına* sadece 3 puan önümüzde çıkacak. yani aramızdaki fark sadece ve sadece bir maç olacak. bu baskıyı kaldıramadıklarını biliyoruz ve yine kaldıramayacaklardır.

  5'te5'in ikinci ayağını da 3 puan ile geçersek önümüz iyice açılacak. ek olarak takım da özgüvenini iyice kazanmış ve fatih hocamızın kurduğu kadronun uyumu da artmış olacak. kısaca kazandıkça daha da tehlikeli bir takım haline geleceğiz. bu nedenlerle bu maça sadece 3 puan olarak değil, gelecekte kazanılacak maçların ön hazırlığı olarak da görmek gerekir.

  inandık biz sizlere

  #kon2antra2yon
 • 15
  4 gün kalan maç.

  https://gss.gs/9e5.gif

  (bkz: sezonun en önemli maçı)

  ligin 2. yarısına 4'te 0 ile başlayan kasımpaşa ve liderle puan farkını kapatmak için seri yapmak zorunda olan galatasaray'ın maçı.

  10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçının başındaki oyunu oynayabiilirsek zaten kasımpaşa'nın dayanması çok zor.

  yalnız kasımpaşa'nın önceki maçları ölçü olmasın, bu maçın havası başka olur.

  hem vitrin maçı hem de onlar açısından artık puan maçı. yeterince cepten yediler, artık düşme potasına girmeleri an meselesi.

  diagne'nin bize, eduok'un erzurum'a gidişi ile yeterince zayıflayan hücum hatları, trezeguet'in ayağına bakıyor.

  eğer onu tutabilirsek sıkıntı yaşamayız diye umut ediyorum.

  5'te 5 hedefimizin 2. maçı. bu maçı da alırsak sonraki maç evimizde akhisar'la.

  bu maçta kazanılacak tek şey 3 puan olmayacak. bir hava da yakalayacağız. o havayla da içeri de akhisar'ı da yeneriz.

  maçın hakemi ali palabıyık olmuş ki istemediğim tek atama buydu sanırım. şimdi bizim takımı sarı kartlarla, ucuz faullerle nasıl durdurduğunu ve sindirdiğini göreceğiz.

  maçı belki kazanacağız ama yine basit kartlar ve hakemin kötü yönetimi konuşulacaktır. inşallah kasımpaşa direnç gösteremez, yoksa hakemle birlikte puan almaları normal bir maçtan daha olası.

  malum ilk yarıda en az 8 puanı çalınan takımımızın kollandığı algısını da bir güzel yedirdiler. doğranmaya hazır olun.

  ben her şeye rağmen 14 şubat 2019 galatasaray benfica maçında allah korusun önemli bir sakatlık vs yaşamazsak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. tek isteğim hakem hatası olmadan net bir oyunla kazanmak.

  bu maçı aldığımız an puan farkı 3'e iniyor. puan farkını açmak zorunda olan takımın maçı sonraki gün olacak. bombayı kucaklarına bırakacağız. baskıyla sahaya çıkacak olan bu kez onlar.

  (bkz: 18 şubat 2019 antalyaspor başakşehir maçı)

  (bkz: hedef 22)

  (bkz: kon2antra2yon)

  sen şampiyon olacaksın!