• 411
  iptal edilen golümüzün ofsayt ve el olmadığı net. var olmasına rağmen golün verilmemesi skandal ötesi. gökhan'ın feghouli'ye şaplağı kırmızı kart. çünkü bir önceki pozisyona olan tepkisi sebebiyle art niyetle tokat attı.

  hakemi de yenmek işte böyle bir şey.

  tebrikler aslanlara.

  edit: adem'in el ile oynadığı söyleniyor ama defalarca izledim bana el gibi gelmedi. problem bendedir o zaman.

  aklıma gelmişken ekleyeyim; seri'nin elle oynadığını iddia edenler 6222'liktir.
 • 413
  önemli bir 3 puan kazandığımız süper lig maçı. bakmayın ergen kafalı yorumcuların ‘galatasaray’ın fikstürü kolaydı da kazandı’ söylemlerine. bundan sonra bu ligde her maç zor zira makas o kadar kapalı ki ilk 7-8 takım haricindeki her takım kötü bir seride kümeye gider. hatta ligin sonlarına doğru herkesin zor diyeceği bazı maçlar rakibin oyuncularının tatillerine ya da euro 2020’ye sakat gitmek istemeyeceklerinden dolayı sanılandan daha kolay geçebilir.
 • 415
  kazanmanın çok güzel olduğu ve beklenenden zor geçen maç. ancak bu durum bize şu şekilde yarayabilir; malatya bize oynadığı gibi oynarsa trabzon erteleme maçında kesin puan kaybeder bunlara.

  maç için seri'nin pozisyona el diyen göz doktoruna gidebilir, gökhan töre'nin nasıl atılmadığının mantıklı bir açıklaması olamaz,
  adem'in ilk yarıda attığı gol ne ofsayt ne de el. şu maçtan bile mağduriyet çıkarmayı başaran rakiplerimizi ayrıca tebrik ediyorum. ama maç boyu 20 faul yapıp maçın oynanmamasını sağlamaya çalışan malatyaspor'a da allah belanızı versin diyorum.

  maçın benim için en güzel yanı ise pas ile defanstan hücuma geçerken takımın yaptıkları. artık bu konuda gerçekten de zevk veren bir takım olduk diyebilirim. zaman zaman tehlikeli bölgede riskler alsak da alınması gereken riskler olduğunu düşünüyorum. takımın gidişatı mutluluk verici.
 • 416
  futbolcuların akıllarında 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı olduğu çok belliydi. bir de 12 şubat 2020 galatasaray alanyaspor maçı nedeniyle takım fiziksel açıdan sorunlu bir durumdaydı. bu iki neden birleşince maçın zor geçmesi oldukça olasıydıve öyle bir de oldu.

  hedef 23 yolunda iç sahayı kayıpsız geçmek gerekiyordu. sezonun ilk yarısında rakiplerine bolca yakalanmış bir takım olarak skoru koruyabilmemiz bizim adımıza sevindirici.
 • 419
  adem'in ofsayttan attığı golde rakibin müdahelesi vardı ve adem topu koluna çarpmadan kontrol edip golü attı. ömer topu attığında adem ofsayttaydı ama rakibin müdahalesi ile ofsaytta olmasının bir önemi kalmadı topu rakip atmış oldu çünkü devamında doğru kontrol edip attı golü ama hakem vermedi golü. burada net golümüzü yediler.

  ikinci yarıda da gökhan töre'yi anında çıkardılar çünkü net kırmızı kart görecekti. ama ondan önce sol kanatta ömer, gökhan'ı geçtikten sonra gökhan bilerek ayağını taktı ömer'e ve düşürdü. orada hakem gökhan'ın 2.sarısını es geçerek oyunda tuttu kısaca yeni malatyayı'da oyunda tuttu.

  şimdi bu iki durumda kalmış seri'nin bir açıdan bakınca karnından bir açıdan bakınca kolundan seken topu konuşuyorlar sadece. bu iki olayı konuşan kimse yok. sonra fener medyası yok sonra galatasaray lobisi şu bu.

  dövüle dövüle kazandık maçı 21 faul hakkında kimse konuşmuyor ama. yeni malatya hakkında zamanında entry girmiştim ertelenen maç ile alakalı söylediklerimde haksız değilmişim. yine birilerine yaranmaya çalışan başkanlar var.

  (bkz: #2854710)