• 172
  galler ile başlayalım; bu ada ülkesinin futbolseverlerin bildiği gibi gareth bale ve aaron ramsey gibi dünyaca ünlü iki ismi var, bunun dışında oyuncularının çoğu premier league ve championship'de forma giyiyor.

  adamlar maça hazırlanmış, ilk yarı ramsey'i 3 kez kaçırdılar, 3.'sü gol oldu. ramsey diğer girdiği pozisyonları gol yapsa zaten ilk yarı 3-0 bitecekti. 2. yarı da galler girdiği pozisyonları gol yapsa maç 4-5'e de giderdi. son bölümde ise adeta bir play station golü attılar, adamlar dalga geçer gibi gol attı yaa la :) bale ilkinde içeri girdi korner oldu tekrar, diğer köşede aynı şekilde kimse yokmuş gibi çalımını attı, kale ağzına kadar topu sürdü, asisti yapıp golünü attırdı.

  iyi oynadılar, herkes birşeyler yapmak için çalıştı, adamlar çıktı 3 puanlarını aldı, anormal bir durum olmazsa gruptan da çıkacaklar. tebriği hakediyorlar... açıkçası oynadıkları oyundan keyif aldım. :)

  şenol'un ve nihat'ın milli takımı italya maçından sonra da küçük bir ada ülkesi olan galler'den de küsküyü yedi.

  2 maç 0 puan, -5 averaj...

  benim milli takımım değil, isteyen buyursun desteklesin...

  kendi adıma konuşuyorum; ödediğimiz elektrik vs. bilmem ne faturalardan, kesilen vergilerden 0,1 kuruş dahi boğazınızdan geçiyorsa hakkım helal değildir, haram olsun. size verilen bin, milyon eurolarla binlerce aç çocuğun karnı doyar, binlerce gencin geleceği kurtulur, rezil herifler... umarım alayınız defolur gidersiniz...
 • 173
  ben bu maçta yaşadığımız akıl tutulması ve beceriksizliği aşamıyorum. uzun süre de unutmam.

  yahu maçın başından beri savunma arkasına koşu atıp, tehlike yarattı ramsey. kimse uyanmadı, önlem almadı. gittik golü yedik.

  ikinci gol desen ayrı rezillik. bale, 2 defa kornerden aldığı topla içeri girdi. biri kaçtı diğeri gol oldu. ilkinde o halı saha maçı görüntüsünü vermeye utanmadın, gittin ikincide gol yedin bir de. yazık.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!