• 467
  cbs sports'un youtube'da yayınladığı özetin altında birçok rumen taraftar morutan ve cica ile gururlandıklarını yazmış. morutan ve cica'nın galatasaray'da başarılı olması demek rumen genç oyuncuların galatasaray'ı takip etmesine vesile olacaktır. hagi'nin etkisi büyüyerek devam eder. ayrıca galatasaray-lazio maçı yayınlanan özet görüntüleri arasında en çok seyredilen 2. maç olmuş.

  https://www.youtube.com/watch?v=zOrbm9ZoZbE
 • 468
  elbette tek sebebi değil ama galibiyet almamızın en büyük nedeni fatih terim'in oyuncu değişiklikleri ile işleyen çarka çomak sokmaması olan maç.

  kasımpaşa, trabzon ve alanya maçlarında olduğu gibi 2. yarıya morutan'ı ve halil'i çıkarıp başlasak, orta alanda taylan felan çıksa kaybetmezdik diyen yoktur herhalde.

  ilk yarısı ile ikinci yarısı arasında da hücum etme kısmında bayağı bir fark vardı aslında. 2. yarıda 75. dakikaya kadar her an gol atacakmışız gibi oynamıştık. ilk yarıda ise pozisyona girme konusunda ikinci yarıdaki kadar iyi değildik. ve farkı ortaya koyan da oyuncu değişikliği olmamıştı, sadece biraz daha merkezi kalabalık tutup oyunu kanatlara açmıştık.. fatih terim, oyuncu değiştirmek yerine tatiktsel bir değişime gitmişti. keşke bu aralar hep öyle yapsa...